www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۲۴ 1398/12/06

تلاش برای برگزاری نبرد جاشوا برابر فیوری!

کارگذار جاشوا از تمایلش برای تدارک مبارزه دو غول سنگین وزن بوکس در تابستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ادی هِرن پروموتر یا همان کارگذار بریتانیای آنتونی جاشوا پس از پیروزی اخیر تایسون فیوری برابر دیانتِی وایلدر خواهان برگزاری مبارزه قهرمانی بلامنازع دسته سنگین وزن بین AJ و جیپسی کینگ شد.

فیوری با غلبه بر وایلدر کمربند قهرمانی WBC سنگین وزن را به دست آورد و در سمت دیگر جاشوا با پیروزی آخرش برابر رویز کمربندهای قهرمانی WBA، WBO و IBF سنگین وزن را پس گرفت و اکنون تمامی کمربندهای اصلی قهرمانی سنگین وزن در اختیار دو بوکسر بریتانیایی است.

هِرن در مصاحبه با اسکای اسپورتز در این باره گفت: ” برای من قدم بعدی این است که مستقیم به سراغ مبارزه جاشوا برابر فیوری برویم. هیچ کسی مبارزه سوم بین فیوری و وایلدر را نمی خواهد.”

برای مبارزه هایی که فیوری در ایالات متحده انجام می دهد، باب اروم از Top Rank کارگذار اوست. Top Rank همچنین کارگذاری کوبرات پولِف نیز که حریف احتمالی جاشوا خواهد بود را نیز بر عهده دارد. هِرن باور دارد که با همکاری “تاپ رَنک” می تواند فیوری را جایگزین پولِف برای مبارزه با جاشوا کند.

فیوری بعد از پیروزی برابر وایلدر گفت:” دیانتِی به زمان احتیاج دارد تا دوباره بهبود یابد ولی مطمئنم که او مبارزه مجدد را دریافت خواهد کرد. من مطمئنم که ما دوباره با هم مبارزه خواهیم کرد، البته اگر او بخواهد. اما اگر او آن را نخواهد و هر کس دیگری جلو بیاید با آن همین کاری را که با وایلدر کردم انجام خواهم داد.”

وایلدر در قرارداد مبارزه اش با فیوری یک بند ریمچ پس از ۳۰ روز را دارد که اگر مایل باشد می تواند از آن برای مبارزه سوم با فیوری استفاده نماید.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.