www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:52 1400/01/28

کمک ۵ هزار دلاری فدراسیون آسیا به طرح «خانه ووشو برای امید» بشاگرد

رئیس فدراسیون ووشو آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون کشورمان حمایت خود را از طرح «خانه ووشو برای امید» در بشاگرد اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، «فوک چون وان» رئیس فدراسیون ووشو آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون ووشو ایران، حمایت خود را از طرح خانه ووشو برای امید در بشاگرد اعلام کرد.

رئیس فدراسیون آسیا همچنین مقرر کرد که مبلغ پنج هزار دلار به این پروژه اختصاص می‌دهد.

وی طرح خانه ووشو برای امید را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بسیار ارزشمند توصیف کرد و آن را اقدام شایسته‌ای از سوی فدراسیون ایران دانست که در حال شکل‌گیری است و به قشر جوان، خانواده‌ها و فرهنگ محلی کمک می‌کند که به وسیله ورزش رشد و توسعه پیدا کنند.

وی در ادامه نیز از اینکه تلاش می‌شود تا از طریق هنر رزمی، روح ورزش و دوستی توسعه پیدا کند، تشکر و اعلام کرد که این مبلغ را به فدراسیون ووشو ایران برای کمک به انجام این پروژه اختصاص می‌دهد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.