www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۳ 1393/09/25

چین تایپه میزبان تکواندو نوجوانان آسیا شد

اتحادیه تکواندو آسیا چین تایپه را به عنوان میزبان هشتمین دوره رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا معرفی کرد. به گزارش “رزم نیوز” به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، هشتمين دوره مسابقات كيوروگي قهرماني نوجوانان آسيا و سومين دوره مسابقات پومسه قهرمانی نوجوانان آسيا از 22 فروردين‌ماه 1394 به مدت 4 روز در 2 بخش دختران و پسران […]

اتحادیه تکواندو آسیا چین تایپه را به عنوان میزبان هشتمین دوره رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا معرفی کرد.

به گزارش “رزم نیوز” به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، هشتمين دوره مسابقات كيوروگي قهرماني نوجوانان آسيا و سومين دوره مسابقات پومسه قهرمانی نوجوانان آسيا از 22 فروردين‌ماه 1394 به مدت 4 روز در 2 بخش دختران و پسران به ميزباني چين تايپه پيگيري می‌شود.

تكواندوكاران كشورمان در دوره قبل اين رقابتها كه در “جاكارتا” اندونزي برگزار شد، در بخش كيوروگي آقايان 2طلا، 5 نقره و يك برنز بدست آورد و عنوان نايب قهرمانی را از آن خود كرد و در بخش بانوان نيز موفق به كسب يك طلا و 3 برنز شد. اما در پومسه و در بخش مردان با 2 طلا و يك نقره عنوان قهرمانی به ايران رسيد و بانوان نيز 2 مدال طلا را بدست آوردند.

نکته مهم اینکه هدایت تیم اعزامی کشورمان به این مسابقات برعهده محمدرضا زوار خواهد بود. وی که در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور نیز حضور داشت، برنامه‌های خود را برای آماده‌سازی به فدراسیون ارائه داده است.

آخرین اخبار