www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۳ 1393/09/25

چین تایپه میزبان تکواندو نوجوانان آسیا شد

اتحادیه تکواندو آسیا چین تایپه را به عنوان میزبان هشتمین دوره رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا معرفی کرد. به گزارش “رزم نیوز” به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، هشتمين دوره مسابقات كيوروگي قهرماني نوجوانان آسيا و سومين دوره مسابقات پومسه قهرمانی نوجوانان آسيا از 22 فروردين‌ماه 1394 به مدت 4 روز در 2 بخش دختران و پسران […]

اتحادیه تکواندو آسیا چین تایپه را به عنوان میزبان هشتمین دوره رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا معرفی کرد.

به گزارش “رزم نیوز” به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، هشتمين دوره مسابقات كيوروگي قهرماني نوجوانان آسيا و سومين دوره مسابقات پومسه قهرمانی نوجوانان آسيا از 22 فروردين‌ماه 1394 به مدت 4 روز در 2 بخش دختران و پسران به ميزباني چين تايپه پيگيري می‌شود.

تكواندوكاران كشورمان در دوره قبل اين رقابتها كه در “جاكارتا” اندونزي برگزار شد، در بخش كيوروگي آقايان 2طلا، 5 نقره و يك برنز بدست آورد و عنوان نايب قهرمانی را از آن خود كرد و در بخش بانوان نيز موفق به كسب يك طلا و 3 برنز شد. اما در پومسه و در بخش مردان با 2 طلا و يك نقره عنوان قهرمانی به ايران رسيد و بانوان نيز 2 مدال طلا را بدست آوردند.

نکته مهم اینکه هدایت تیم اعزامی کشورمان به این مسابقات برعهده محمدرضا زوار خواهد بود. وی که در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور نیز حضور داشت، برنامه‌های خود را برای آماده‌سازی به فدراسیون ارائه داده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.