www.khabarrazmavar.ir

تکواندو بین المللی صوفیه؛

شناسه خبر : ۲۱:۴۸ 1399/12/17

پایان کار ملی پوشان تکواندو ایران با کسب دو نشان طلا

تیم ملی تکواندو ایران در هشتمین دوره رقابتهای بین المللی بلغارستان موفق به کسب ۲ مدال طلا شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۳۹۰ تکواندوکار به میزبانی بلغارستان در «هتل رامادا» شهر صوفیه آغاز شد که در نهایت تیم ملی ایران موفق به کسب دو مدال طلا توسط بخشی و لطفی شد.

حسین لطفی در وزن ۵۴- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، کار خود را پیروزی ۱۵ بر ۲ مقابل «اوتمان رزوک» از بلژیک آغاز کرد و در ادامه ۳۴ بر ۲ «امیرکان انوس» از آلمان را شکست داد و مدال برنز خود را قطعی کرد. با غیبت نماینده ایتالیا در نیمه نهایی، لطفی در مبارزه پایان به مصاف «محمود تارایراه» از اردن رفت. این دیدار در پایان راند سوم به تساوی ۷ بر ۷ انجامید که در امتیاز طلایی این نماینده کشورمان بود که پیروز و صاحب مدال طلا شد.

امیرمحمد بخشی در وزن ۷۴- کیلوگرم دیگر دیگر طلای ایران را کسب کرد. وی دور نخست «تیمور سوباسیک» از بوسنی و هرزگوین را ۲۳ بر یک از پیش رو برداشت. بخشی در ادامه ۱۷ بر ۴ «جیکوب گوندرسن» از نروژ را شکست داد. ملی پوش کشورمان در مبارزه سوم خود پس از تساوی ۱۶ بر ۱۶ برابر «ندزاد هوسیس» از بوسنی و هرزگوین با امتیاز طلایی پیروز شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله هم در پیکار با «دنیل بار را» از اسپانیا به تساوی ۶ بر ۶ دست یافت و در امتیاز طلایی پیروز و راهی دیدار نهایی شد و در پیکار برای کسب مدال طلا ۷ بر ۵ «مارتین استاچ» از آلمان را شکست داد و نشان طلا را به گردن آویخت.

در وزن ۸۷+ کیلوگرم سجاد مردانی پس از یک دور استراحت به ۹ بر ۳ «الکساندر باخمن» از آلمان را شکست داد، ولی برابر «ایوان گارسیا مارتینز» از اسپانیا ۷ بر ۵ باخت و حذف شد.

سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم همان گام نخست ۱۶ بر ۱۴ نتیجه را به «اوزکایا عمران» از آلمان واگذار کرد و حذف شد. مهران برخورداری نیز در وزن ۸۰- کیلوگرم ابتدا ۵ بر صفر «ادگاراس ابروماویکیوس» از لیتوانی را شکست داد و در مبارزه دوم بعد از تساوی ۳ بر ۳ مقابل «اپوستولوس تلیکاستوگلو» از یونان در امتیاز طلایی باخت و از جدول مسابقات کنار رفت.

میرهاشم حسینی به دلیل سرماخوردگی و آرمین هادی پور دیگر تکواندوکار اعزامی کشورمان به بلغارستان با تشخیص کادر فنی در این رقابتها حضور نداشتند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.