www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۴۸ 1394/05/16

ووشو قهرمانی آسیا – چین؛ زهرا کیانی بازهم طلا گرفت/ ادامه درخشش نوجوانان ایران

روز دوم از رقابتهای ووشو قهرمانی رده های سنی آسیا با تداوم درخشش نمایندگان اعزامی کشورمان و کسب دومین مدال طلا همراه بود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه این مسابقات که به میزبانی چین در شهر “شیلین هوت” جریان دارد زهرا کیانی موفق شد دومین طلای تیم اعزامی ایران و خودش را کسب […]

روز دوم از رقابتهای ووشو قهرمانی رده های سنی آسیا با تداوم درخشش نمایندگان اعزامی کشورمان و کسب دومین مدال طلا همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه این مسابقات که به میزبانی چین در شهر “شیلین هوت” جریان دارد زهرا کیانی موفق شد دومین طلای تیم اعزامی ایران و خودش را کسب کند. کیانی که روز گذشته در فرم “چانگ چوان” موفق به کسب مدال طلا شده بود امروز هم نمایشی تحسین برانگیز در فرم “چیانگ شو” داشت تا با ثبت امتیاز ۹.۳۵ به مدال طلا دست يافت.

“پی پینگ” از چین تایپه با امتیاز ۹.۲۸ در این فرم بعد از نماینده کشورمان نقره گرفت و “روی شین” از مالزی با امتیاز ۹.۱۶ برنز گرفت. کیانی در اجرای یک فرم دیگر به روی تالو فیلد خواهد رفت تا شانس کسب سومین مدال را داشته باشد.

مختارپور رو سکوی سوم آسیا

مهدی مختارپور دیگر تالو کار تیم ملی کشورمان بود امروز به مدال رسید. وی فرم “جین شو” امتیاز ۹.۴۵ را کسب کرد و برنز گرفت در این فرم “خان” از ویتنام و “کولین” از سنگاپور به تریب مدالهای طلا و نقره این فرم را کسب کردند. محمدرضا جعفری در فرم “دائو شو” با امتیاز ۹.۱۴ هفتم شد. نفرات چین، مالزی و اندونزی موفق شدند سکوهای برتر را به نام خود کنند.

طاها بدیعی هم دیگر مدال برنز امروز تیم ملی کشورمان را کسب کرد. وی برای اجرای فرم “جین شو” به روی تالو فیلد رفت و با ثبت امتیاز ۹.۱۹ برنز گرفت. ووشوکاران اندونزی و ژاپن بالاتر از بدیعی طلا و نقره گرفتند.

طاها بدیعی موفق به کسب مدال برنز شد

ووشو ایران تا اینجای کار موفق به کسب دو مدال طلا توسط زهرا کیانی ، دو نقره توسط گلشنی و شاکری ، سه مدال برنز توسط بنی طالبی ، بدیعی و مختار پور کسب کرده است.

هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان ووشو آسیا با حضور نمایندگان ۲۳ کشور در چین جریان دارد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید