www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۲ 1395/06/31

نبرد مک گرگور این بار در Call of Duty

کانر مک گرگور در سری جدید بازی های Call of Duty نقش شخصیت منفی داستان را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مک گرگور (معروف به نابخشوده) ایفا گر نقش شخصیتی به نام کاپیتان رایلی فیلیون است که بر ضد شخصیت اول داستان مبارزه خواهد کرد.

این مبارز پر حاشیه ایرلندی مدتی پیش با شکست نیت دیاز کمربند طلایی دسته 71 کیلوگرم را به دست آورد. مک گرگور که به تازگی در رده مبارزین برتر UFC قرارگرفته به خاطر شخصیت کاریزماتیک و صحبت های پرسروصدایی که قبل و بعد از مسابقات می کند ، طرفداران زیادی را در سرتاسر دنیا جذب کرده است.

او سال گذشته با پشت سرگذاشتن جان جونز توانست خود را به عنوان پول سازترین و پردرآمد ترین ورزشکار دنیای هنرهای رزمی ترکیبی مطرح کند و بارها در کنفرانس های خبری اش نیز اعلام کرده از کسب این عنوان خرسند است.

حال حضور در دنیای بازی و ایفای نقش در یکی از پرطرفدارترین بازی های رایانه ای ، قهرمان فعلی UFC  را بیش از پیش بر سر زبان ها می اندازد.

شاید جالب باشد که بدانید کیت هارینگتون (بازیگر نقش جان اسنو در سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت) نیز شخصیت روبروی مک گرگور در این بازی است و ایفاگر نقش مثبت داستان خواهد بود.

بی شک نبرد جان اسنو و کانر مک گرگور در بازی مهیج  Call of Duty  صحنه های جالبی را به همراه خواهد داشت.

conormcgregorcod

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.