www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:22 1395/06/31

نبرد مک گرگور این بار در Call of Duty

کانر مک گرگور در سری جدید بازی های Call of Duty نقش شخصیت منفی داستان را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مک گرگور (معروف به نابخشوده) ایفا گر نقش شخصیتی به نام کاپیتان رایلی فیلیون است که بر ضد شخصیت اول داستان مبارزه خواهد کرد.

این مبارز پر حاشیه ایرلندی مدتی پیش با شکست نیت دیاز کمربند طلایی دسته 71 کیلوگرم را به دست آورد. مک گرگور که به تازگی در رده مبارزین برتر UFC قرارگرفته به خاطر شخصیت کاریزماتیک و صحبت های پرسروصدایی که قبل و بعد از مسابقات می کند ، طرفداران زیادی را در سرتاسر دنیا جذب کرده است.

او سال گذشته با پشت سرگذاشتن جان جونز توانست خود را به عنوان پول سازترین و پردرآمد ترین ورزشکار دنیای هنرهای رزمی ترکیبی مطرح کند و بارها در کنفرانس های خبری اش نیز اعلام کرده از کسب این عنوان خرسند است.

حال حضور در دنیای بازی و ایفای نقش در یکی از پرطرفدارترین بازی های رایانه ای ، قهرمان فعلی UFC  را بیش از پیش بر سر زبان ها می اندازد.

شاید جالب باشد که بدانید کیت هارینگتون (بازیگر نقش جان اسنو در سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت) نیز شخصیت روبروی مک گرگور در این بازی است و ایفاگر نقش مثبت داستان خواهد بود.

بی شک نبرد جان اسنو و کانر مک گرگور در بازی مهیج  Call of Duty  صحنه های جالبی را به همراه خواهد داشت.

conormcgregorcod

نظرها:

  • Avatar

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.