www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۶ 1400/01/14

میزبانی مسابقات جهانی بوکس در سال 2023 به تاشکند رسید

تاشکند میزبانی مسابقات جهانی بوکس در سال 2023 را برعهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اتحادیه جهانی بوکس (AIBA) میزبانی مسابقات جهانی مردان در سال 2023 را به تاشکند داد.

اتجادیه جهانی اعلام کرد پیشنهادی از طرف فدراسیون بوکس ازبکستان ارائه شده که در نهایت هیات رئیسه فدراسیون به نفع نامزدی آن رأی داده است.

عمر کرملوف رئیس AIBA در جریان سفر به ازبکستان، میزبانی تاشکند را تاکید کرد.

وی در این باره گفت: خوشحالم که اعلام کنم ازبکستان کشوری که بوکسورهای قدرتمند دارد میزبان مسابقات جهانی در سال 2023 خواهد بود. من به مبارزات تماشایی و سازماندهی در سطح بالا اطمینان دارم.

در طول برگزاری مسابقات جهانی بوکس، ازبکستان برای نخستین بار میزبانی این رقابت‌ها را برعهده می‌گیرد. این کشور با 9 طلا، 14 نقره و 18 برنز در رده ششم جدول توزیع مدال‌ها قرار دارد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.