www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۱۸ 1399/06/03

مجوز برگزاری اردوهای تیم ملی بوکس صادر شد

مجوز برگزاری اردوهای تیم ملی بوکس با رعایت نکات خاص بهداشتی صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، پس از جلسه ای که امروز (دوشنبه) حسین ثوری رئیس و حمیدرضا قبایی‌زاده دبیر فدراسیون بوکس با مسئولان ستاد مبارزه با کرونا در ورزش داشتند، مقرر شد اردوهای تیم ملی بوکس با رعایت نکات خاص بهداشتی و در نظر گرفتن برخی محدودیت‌ها آغاز شود.

در سال جدید به علت شیوع ویروس کرونا تیم ملی بوکس هیچ اردویی برگزار نکرده و قرار است تا پایان هفته جاری طی جلسه ای با حضور علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس و مسئولان این فدراسیون زمان آغاز اردوها مشخص شود.

بوکس ایران تاکنون دو سهمیه المپیک توسط دانیال شه‌بخش و سیدشاهین موسوی کسب کرده و شاگردان استکی اردیبهشت ماه سال آینده دومین رقابت‌های گزینشی المپیک در پاریس فرانسه را در پیش خواهند داشت.

همچنین این مجوز فعلا برای برگزاری اردوهای تیم ملی است و هنوز تصمیمی در خصوص برگزاری مسابقات اتخاذ نشده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.