www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۲ 1399/02/31

ثوری: بازداشت نشده‌ام/ حامی مالی جعلی بود و در اختیار قانون قرار گرفت

رئیس فدراسیون بوکس گفت: یک نفر با تمام مدارک آمد و می‌خواست حامی مالی فدارسیون شود و بخاطر مشکلات بوجود آمده در اختیار قانون قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، حسین ثوری در خصوص مشکلات به وجود آمده در رابطه با اسپانسر فدراسیون اظهار داشت: ما اهل سیستان هستیم و هرگز دروغ نمی‌گوییم. اسپانسر فوقبا مجوز رسمی از یک گروه اقتصادی آمد و همه مدارک را داشت و تاکید کرد می‌خواهد حامی مالی فدراسیون شود. آنقدر سریع آمد و گفت می‌خواهد پول را واریز کند و کار را شروع کند که ما مهلت بررسی نداشتیم.

وی که با رادیو ورزش حرف می زد، افزود: باید دستگاه‌های نظارتی، نظارت کنند که چک بلامحل از طرف یک مجموعه اقتصادی صادر نشود. من از طرف خودم تقصیر را می‌پذیرم. چیزی از سمت فدراسیون به او نرسیده و ما قرار بود با آن پول اردوهای مختلف برگزار کنیم و با آمدن کرونا مسابقات لغو شد.

ثوری در خصوص شایعه بازداشت خودش عنوان کرد: من بازداشت نشده‌ام. این اتفاق برای یکسال پیش بود و ربطی به این موضوع نداشت و آن حامی مالی جعلی نیز در اختیار قانون است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.