www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:32 1399/02/31

ثوری: بازداشت نشده‌ام/ حامی مالی جعلی بود و در اختیار قانون قرار گرفت

رئیس فدراسیون بوکس گفت: یک نفر با تمام مدارک آمد و می‌خواست حامی مالی فدارسیون شود و بخاطر مشکلات بوجود آمده در اختیار قانون قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، حسین ثوری در خصوص مشکلات به وجود آمده در رابطه با اسپانسر فدراسیون اظهار داشت: ما اهل سیستان هستیم و هرگز دروغ نمی‌گوییم. اسپانسر فوقبا مجوز رسمی از یک گروه اقتصادی آمد و همه مدارک را داشت و تاکید کرد می‌خواهد حامی مالی فدراسیون شود. آنقدر سریع آمد و گفت می‌خواهد پول را واریز کند و کار را شروع کند که ما مهلت بررسی نداشتیم.

وی که با رادیو ورزش حرف می زد، افزود: باید دستگاه‌های نظارتی، نظارت کنند که چک بلامحل از طرف یک مجموعه اقتصادی صادر نشود. من از طرف خودم تقصیر را می‌پذیرم. چیزی از سمت فدراسیون به او نرسیده و ما قرار بود با آن پول اردوهای مختلف برگزار کنیم و با آمدن کرونا مسابقات لغو شد.

ثوری در خصوص شایعه بازداشت خودش عنوان کرد: من بازداشت نشده‌ام. این اتفاق برای یکسال پیش بود و ربطی به این موضوع نداشت و آن حامی مالی جعلی نیز در اختیار قانون است.

آخرین اخبار

هادی ساعی رئیس کمیسیون ورزشکاران شد
هادی ساعی رئیس کمیسیون ورزشکاران شد
در نشست انتخاب رئیس و نایب رئیس کمیسیون ورزشکاران هر چند اختلاف نظر زیادی در مورد یکی از بندهای آیین نامه بوجود آمد، اما در نهایت انتخابات برگزار شد و رئیس و نایب رئیس مشخص شدند.