www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۱۷ 1401/06/06

تیم ملی بوکس هند برای اردوی مشترک وارد ایران شد

تیم ملی بوکس هند برای برگزاری یک اردوی مشترک با تیم ملی ایران، امروز (یک‌شنبه) وارد تهران شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از فدراسیون بوکس، اردوی مشترک ملی‌پوشان هندوستان با بوکسورهای ایرانی از امروز (یکشنبه – ششم شهریور ۱۴۰۱) در تهران آغاز می‌شود و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

 بوکسورهای هندوستان بامداد امروز از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی وارد ایران شدند که پس از استراحتی کوتاه، تمرینات خود را با ملی‌پوشان ایرانی آغاز خواهند کرد. طبق توافقات صورت گرفته میان کادر فنی تیم ملی ایران و هند، در جریان برگزاری این اردوی مشترک دو تیم در دو دیدار دوستانه به مصاف یکدیگر می‌روند.

ابتدا روز پنج‌شنبه ۱۰ شهریور گروه دوم بوکسورهای ایران دیدار غیر رسمی را با ملی‌پوشان هندوستان خواهند داشت و پس از آن در روز دوشنبه ۱۴ شهریور، گروه اول بوکسورهای ایران مبارزات تدارکاتی خود را با ملی‌پوشان هند برگزار می‌کنند.

ملی‌پوشان بوکس ایران در سال‌ جاری مسابقات قهرمانی آسیا، سال آینده رقابت‌های قهرمانی جهان و سپس بازی‌های آسیایی را پیش رو دارند. هدایت تیم ملی ایران را علیرضا استکی به عنوان سرمربی بر عهده دارد.

آخرین اخبار

فدراسیون نیمه‌تعطیل کونگ‌فو !
فدراسیون نیمه‌تعطیل کونگ‌فو !
فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی با عملکردی ضعیف و خاموش مشخص نیست به چه علت باید در قامت یک فدراسیون مستقل فعالیت و بودجه مجزا دریافت کند؟