www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 20:12 1399/11/02

تصویر فلوید روی کمربند WBC

شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، شورای جهانی بوکس یا همان World Boxing Council به طوری رسمی اعلام کرد که از این به بعد تصویر فلوید میودر افسانه ای که رکورد ۵۰-۰ را در کارنامه حرفه ای خود دارد را روی تمامی کمربندهای WBC در کنار تصاویر محمد علی و دون خوزه سلیمان قرار خواهد داد.

فلوید در پاسخ به این اقدام دبلیو بی سی گفت: “من افتخار می کنم که دبلیو بی سی تصویر من را روی کمربندهایش داشته باشد. به یاد دارم وقتی اولین کمربند دبلیو بی سی خودم را برنده شدم و تصاویر قهرمانان بزرگ را روی آن دیدم و همواره می خواستم یک روز تصویر من هم آنجا باشد. قرار گرفتن تصویر من در کنار محمد علی بزرگ و دون خوزه سلیمان موسس دبلیو بی سی واقعاً برایم یک رویا بود که به حقیقت پیوست. من از دریافت این افتخار بسیار سپاسگزارم.”
میودر افشانه ای در طول دورانش کمربند دبلیو بی سی را در دسته های: فوق پر وزن، سبک وزن، فوق پر وزن، ولترویت و سوپر ولترویت به دست آورد‌.

آخرین اخبار

تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا + فیلم
تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا + فیلم
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، ضمن قدردانی از مسئولین، مربیان و فرشتگان نینجا (نینجوتسو) که به مرحله فینال مسابقات عصرجدید راه یافتند، با اهدای لوح و هدایایی، حمایت همه جانبه فدراسیون را از این عزیزان اعلام کرد.