www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۴ 1394/06/11

بوکس قهرمانی آسیا – بانکوک؛ شاهینی مقتدرانه به نیمه نهایی رسید / گل‌آرا و قاسمی‌پور حذف شدند

بوکسور وزن 81 کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقتدرانه مقابل نماینده بوتان به جمع چهار نفر برتر وزن خود راه یافت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، حسن شاهینی که در دور نخست مقابل بوکسور مغولستانی با ناک اوت پیروز شده بود،اینبار در همان راند اول “نوربو تاشی” بوتانی را ناک اوت کرد و به مرحله […]

بوکسور وزن 81 کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقتدرانه مقابل نماینده بوتان به جمع چهار نفر برتر وزن خود راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، حسن شاهینی که در دور نخست مقابل بوکسور مغولستانی با ناک اوت پیروز شده بود،اینبار در همان راند اول “نوربو تاشی” بوتانی را ناک اوت کرد و به مرحله نیمه پایانی راه یافت.

شاهینی در این مرحله مقابل بوکسور قزاق قرار خواهد گرفت. نماینده وزن 81 کیلوگرم کشورمان با صعود به مرحله نیمه پایانی جمع مدال های ایران در این مسابقات را به عدد سه رساند و مجوز حضور در رقابت های جهانی را بدست آورد.

همچنین فروتن گل آرا بوکسور با تجربه کشورمان در دیدار با حریف ازبک خود نمایش قابل قبولی داشت و با اختلاف بسیار کمی شکست خورد.

امین قاسمی پور نیر در دیدار مقابل “توشینبات” بوکسور مغولستانی راه به جایی نبرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

شایان ذکر است حسن شاهینی در 81 کیلوگرم و مجید سپهوند در 91+ کیلوگرم امروز برای حضور در جمع 4 نفر برتر اوزان مختلف به روی رینگ خواهند رفت.

همچنین رضا مرادخانی در 91 کیلوگرم و سجاد محرابی در 75 کیلوگرم نمایندگان کشورمان در مرحله نیمه نهایی هستند.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.