www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۴۴ 1393/11/16

با حضور 6 تیم داخلی و خارجی؛ مسابقات بوکس بین المللی فجر در خوی آغاز شد/ رقابت ملی پوشان بوکس برای قهرمانی

مسابقات بین المللی بوکس فجر با حضور تیم ملی ایران، دو تیم از ترکیه، تیم ملی جمهوری آذربایجان به همراه تیم بوکس منتخب آذربایجان غربی و تیم بوکس خوی برگزار می شود. مسابقات بوکس بین المللی فجر طی مراسمی با حضور شش تیم داخلی و خارجی در شهرستان خوی آغاز شد. به گزارش “رزم نیوز” […]

مسابقات بین المللی بوکس فجر با حضور تیم ملی ایران، دو تیم از ترکیه، تیم ملی جمهوری آذربایجان به همراه تیم بوکس منتخب آذربایجان غربی و تیم بوکس خوی برگزار می شود.

مسابقات بوکس بین المللی فجر طی مراسمی با حضور شش تیم داخلی و خارجی در شهرستان خوی آغاز شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، مسابقات بین المللی بوکس فجر از عصر دیروز چهارشنبه با حضور تیم ملی ایران، دو تیم از ترکیه، تیم ملی جمهوری آذربایجان به همراه تیم بوکس منتخب آذربایجان غربی و تیم بوکس خوی برگزار می شود.

برگزاری این مسابقات به مدت سه روز زیر نظر فدراسیون بوکس ایران ادامه می یابد. قضاوت دیدارهای این دوره را داوران بین المللی بوکس برعهده دارند.

50 ورزشکار از تیم های ملی ایران، جمهوری آذربایجان و دو تیم از کشور ترکیه و تیم منتخب آذربایجان غربی و تیم خوی در 10 وزن با هم به رقابت می پردازند. در اولین روز برگزاری این مسابقات 18 بوکسور در 9 وزن روی رینگ رفتند.

حضور بوکسورهای ملی پوش و بین المللی سطح مسابقات را بالا برده است. این مسابقات فردا جمعه با شناخت نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.

 

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.