www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۲ 1399/05/25

بازگشت مایک آهنی به تاخیر افتاد!

مبارزه تایسون و روی جونز در تاریخ جدید اعلام شده برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، مایک تایسون افسانه سنگین وزن بوکس دنیا و روی جونز جونیور قهرمان اسبق چهار دسته وزنی مختلف قرار بود در تاریخ شنبه ۲۲ شهریور به مصاف یکدیگر بروند اما بنا به گفته RING Magazine این مبارزه به تعویق افتاده و تاریخ شنبه ۸ آذر ۹۹ زمان جدید برگزاری این مبارزه خواهد بود.

طبق ادعای “مجله رینگ” دلیل اصلی این اتفاق این بوده که تیم تایسون احساس کرده که می تواند با برنامه ریزی مجدد برای این رویداد در بازه زمانی بیشتر می تواند درآمد بیشتری داشته باشد. تیم روی جونز هم با این برنامه جدید موافقت کرده است.

اندی فاستِر مدیر اجرایی کمیسیون ورزشی ایالت کالیفرنیا که مبارزه زیر نظر آنها برگزار خواهد شد گفته که در این مبارزه ۸ رانده تشریفاتی هیچ نوع سیستم امتیاز دهی وجود نخواهد داشت و برنده و بازنده ای وجود ندارد مگر اینکه یکی از آنها دیگری را ناک اوت کند. هر چند فاستر معتقد است که نباید چنین اتفاقی در رینگ بیافتد.

“ما نباید مردم را فریب بدهیم و بگوییم که این یک مبارزه واقعیست. این یک مبارزه تشریفاتی است و آنها می توانند مهارتهایشان در بوکس را به نمایش بگذارند ولی من نمی خواهم که آنها تمام زور خود را برای آسیب به دیگری به کار گیرند. آنها یک اسپارینگ سخت خواهند داشت ولی نباید برای ناک اوت هم تلاش کنند. این یک مبارزه ثبت رکورد نیست و نتیجه اش در رکوردها ثبت نخواهد شد. این مبارزه بر سر عنوان قهرمانی جهان نیست و کسی نباید در این مبارزه ناک اوت بشود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.