www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 08:47 1397/07/21

اولتیماتوم قهرمان به UFC !

حبیب نورماگومدوف با انتشار پستی یو اف سی را تهدید به فسخ قرارداد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اگرچه رویداد UFC 229 چند روز پیش پایان یافت اما حواشی و اتفاقات مربوط با آن همچنان ادامه دارد.همانطور که مطلع هستید پس از پیروزی حبیب نورماگومدوف بر کانر مک گرگور در مبارزه عنوان قهرمانی سبک وزن درگیری هایی بین حبیب و اعضای تیم کانر و همچنین خود کانر و برخی اعضای تیم حبیب رخ داد که صحنه های نامطلوبی را در تاریخ UFC رقم زد.

به هر روی پس از این جریانات گویا یو اف سی تصمیم به اقداماتی علیه یکی از اعضای تیم حبیب به نام “زبیر توخوگوف” که فایتر سازمان هم هست در نظر گرفته و همین امر خشم حبیب نورماگومدوف را برانگیخته است و قهرمان داغستانی با انتشار پستی در رسانه های اجتماعی یو اف سی را تهدید به خروج کرد: “می خواهم آدرسی به یو اف سی بدهم.چرا وقتی آنها به اتوبوس حمله و چندین نفر را زخمی کردند،چرا کسی را زیر آتش خود نگرفتید؟آنها می توانستند چند نفر را بکشند!چرا هیچ کس چیزی درباره توهینی که به وطنم،دینم،ملیا و خانواده ام شد چیزی نمی گوید؟چرا شما باید تیم من را تنبیه کنید؟وقتی هر دو تیم با هم درافتادند؟اگر شما می گویید که من آن را شروع کردم باید بگویم که موافق نیستم.من چیزی را که او شروع کرده بود تمام کردم.در هر صورت من را تنبیه کن زبیر توخوگوف هیچ ربطی به این جریان ندارد. اگر فکر می کنید من سکوت پیشه خواهم کرد باید بگویم که در اشتباهید.شما مبارزه زبیر را لغو کردید و می خواهید او را اخراج کنید چون که به کانر ضربه زد،اما فراموش نکنید که این کانر بود که اول به برادر دیگر من ضربه زد.فقط ویدیو را بازبینی کنید.اگر تصمیم گرفتید او را زیر آتش قرار دهید باید بدانید که من را نیز از دست خواهید داد.ما در روسیه هرگز پشت برادرمان را خالی نخواهیم کرد.من به خاطر برادرم تا ته خط ایستاده ام.فراموش نکنید که قرار داده من را برایم بفرستید وگرنه خودم به آن پایان خواهم داد.و یک چیز دیگر،شما می توانید پول من را نگه دارید که البته از دادنش دریغ کردید.شما با آن مشغول هستید امیدوارم در گلویتان گیر نکند.ما از افتخارمان دفاع کردیم و این مهمترین چیز است.ما قصد داریم تا آخرش برویم”.

حال باید ببینیم که واکنش رسمی UFC به این اظهارات قهرمان سبک وزن چیست؟آیا آنها برای حفظ حبیب از تنبیه توخوگوف صرف نظر خواهند کرد؟آیا صحبت های حبیب در میدان عمل واقعیت پیدا خواهد کرد؟برای دانستن پاسخ این سوالات باید منتظر ماند تا زمان آن فرا برسد.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.