www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۱۷ 1394/02/19

3،4 ماه برای ارزیابی مربی اوکراینی کم است؛ نهرودی: بعید می دانم در تایلند طلا یا حتی نقره بگیریم

مدیر تیم های ملی بوکس گفت: برای این که سطح کار سرمربی اوکراینی تیم ملی مشخص شود، 3، 4 ماه هم کم است. به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، فدراسیون بوکس کشورمان اخیرا ” ولادیمیر وینکوف ” را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب کرد تا در مسابقات قهرمانی آسیا، کار هدایت ملی پوشان […]

مدیر تیم های ملی بوکس گفت: برای این که سطح کار سرمربی اوکراینی تیم ملی مشخص شود، 3، 4 ماه هم کم است.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، فدراسیون بوکس کشورمان اخیرا ” ولادیمیر وینکوف ” را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب کرد تا در مسابقات قهرمانی آسیا، کار هدایت ملی پوشان کشورمان را برعهده داشته باشد. این در حالی است که چندی قبل، ” روح الله حسینی ” نایب رئیس و رئیس کمیته فنی فدراسیون بوکس به رزم نیوز گفت وینکوف چند ماه به صورت آزمایشی در تیم ملی خواهد بود که در صورت رضایت، با او قرارداد طولانی منعقد می شود.

حسین نهرودی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز در این باره اظهار داشت: از امروز (شنبه) مربی اوکراینی، کارش را با تیم ملی شروع کرد. البته باید ببینیم که او در چه سطح فنی قرار دارد و بعد در مورد ادامه همکاری با او تصمیم گیری شود.

وی افزود: به نظر من برای اطلاع از سطح کار این مربی، 3،4 ماه هم کم است. چون چند سال پیش که مربیان اوکراینی به ایران آمدند، تا مدت ها وضعیت فنی آنها مشخص نبود. هرچند که خیلی ها از همان ابتدا می دانستند آنها این کاره نیستند.

مدیر تیم های ملی بوکس در ادامه،به موضوع مترجم سرمربی اوکراینی تیم ملی و درخواست بالای دستمزد از سوی او اشاره کرد و یادآور شد: مترجم مربی اوکراینی دستمزد زیادی می خواست که در توان فدراسیون نبود. البته او از رقم پیشنهادی خود کوتاه آمده و به همین دلیل، کارش را با تیم ملی آغاز خواهد کرد.

نهرودی درباره وضعیت تیم ملی بوکس و غیبت برخی بوکسورهای سرشناس از جمله علی مظاهری در اردوها گفت: مظاهری خودش اعلام کرده که در مسابقات قهرمانی آسیا حضور نخواهد داشت و بعد از آن برای رقابت های جهانی قطر به تیم ملی ملحق خواهد شد. بقیه بوکسورها از جمله احسان روزبهانی نیز وضعیت خوبی دارند و به تمرینات خود ادامه می دهند.

وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی شما از عملکرد تیم ملی بوکس کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند چیست، خاطر نشان کرد: ما در دوه قبلی این رقابت ها در عمان، 3 مدال برنز گرفتیم، اما  برای مسابقات امسال کارمان خیلی سخت است. بنده فکر نمی کنم بتوانیم طلا یا حتی نقره کسب کنیم.

نهرودی در پایان در مورد این که گفته می شود احسان روزبهانی به خاطر شرکت در مسابقات لیگ نیمه حرفه ای، در رقابت های قهرمانی آسیا حضور نخواهد داشت، یادآور شد: احسان فعلا که خودش را برای مسابقات نیمه حرفه ای آماده می کند. اگر تمایل داشت در رقابت های آسیایی تایلند هم شرکت می کند که در این صورت، یکی از امیدهای تیم ایران برای کسب مدال طلاست. به هرحال باید دید روزبهانی چه تصمیمی می گیرد.

آخرین اخبار