www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۶ 1394/01/17

150 هزار دلار برای حضور رونی کلمن در ایران/ یک میلیون و 800 هزار تومان برای 2 روز کلاس!!

رونی کلمن، قهرمان نامدار پرورش اندام سوم و چهارم اردیبهشت ماه به ایران می‌آید تا سمینار بدنسازی را برگزار کند که برای حضورش 150 هزار دلار می‌گیرد. (قابل توجه رزمی کاران!) نشست خبری فدراسیون بدنسازی در مورد برگزاری سمینار تخصصی این رشته در غیاب رییس این فدراسیون برگزار شد که در این نشست حضور رونی […]

رونی کلمن، قهرمان نامدار پرورش اندام سوم و چهارم اردیبهشت ماه به ایران می‌آید تا سمینار بدنسازی را برگزار کند که برای حضورش 150 هزار دلار می‌گیرد. (قابل توجه رزمی کاران!)

نشست خبری فدراسیون بدنسازی در مورد برگزاری سمینار تخصصی این رشته در غیاب رییس این فدراسیون برگزار شد که در این نشست حضور رونی کلمن، قهرمان نامدار بدنسازی جهان و جزئیات این حضور تشریح شد.

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری ایسنا، علیرضا نجفی، مسئول برگزاری این سمینار و آوردن رونی کلمن به ایران در مورد هزینه آوردن این قهرمان گفت: حدودا بین 100 تا 150 هزار دلار هزینه حضور سه روزه این قهرمان در ایران است و غیر از حضور در سمینار باشگاه‌های بدنسازی، ایرانگردی را نیز مدنظر داریم.

وی در مورد برگزاری این سمینار تصریح کرد: سوم و چهارم اردیبهشت ماه سمینار تخصصی بدنسازی به منظور ارتقای سطح آگاهی مربیان و ورزشکاران بدنسازی ایران و آشنایی بیشتر آنها با علم تخصصی تغذیه و مکمل‌های بدنسازی برگزار می‌شود. برای این کار از حضور رونی کلمن، قهرمان نامدار بدنسازی جهان استفاده خواهیم کرد.

نجفی در پاسخ به این سوال که آیا در این سمینار غیر از ورزشکاران نامدار بدنسازی، ورزشکاران رشته‌های دیگر نیز حضور دارند نیز خاطر نشان کرد: علی دایی و هادی ساعی در این همایش حضور خواهند داشت و از بازیگران نامدار سینما نیز نفراتی را دعوت خواهیم کرد.

وی که به همراه روناک یونسی، بازیگر سینما و تلویزیون و محسن میری، قهرمان بدنسازی ایران در این نشست حضور داشت، ادامه داد: خانم یونسی به عنوان مسئول برگزاری بخش بانوان این سمینار فعالیت خواهد کرد و ما سعی می‌کنیم در هر دو بخش سمینار را به بهترین شکل برگزار کنیم و برگزاری بخش بانوان و آقایان کاملا به صورت مجزا خواهد بود.

نجفی در مورد این سوال که گفته می‌شود برخی از افراد برای شرکت در این سمینار باید یک میلیون و 800 هزار تومان بابت دو روز پرداخت کنند گفت: بله! این رقم درست است، ولی این رقم بسته ویژه ماست که این نفرات می‌توانند عکس اختصاصی با رونی کلمن بگیرند و برخی امتیازات ویژه نیز خواهند داشت که این بسته برای 40 نفر است.

وی ادامه داد: غیر از این مبلغ، ما بسته‌های دیگر هم داریم که 550 ، 650 و 850 هزار تومان است.

مسئول برگزاری سمینار تخصصی بدنسازی و پرورش اندام نیز گفت: ثبت نام شرکت در این همایش تمام شده بود، اما به خاطر استقبال ورزشکاران این رشته این ثبت نام تا 27 فروردین تمدید شد.

نجفی در مورد این که آیا رونی کلمن در این سمینار تدریس عملی خواهد داشت گفت: او فقط در بخش مردان فیگور می‌گیرد و در بخش بانوان فقط تدریس تئوری خواهد داشت. این سمینار مستقیما زیر نظر فدراسیون برگزار می‌شود و مدارکی که داده می‌شود کاملا معتبر است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور افراد در این کلاس محدودیتی دارد؟ گفت: به طور کل 490 نفر می‌توانیم شرکت کننده داشته باشیم و هیچ محدودیتی برای نفرات نداریم و هر کسی که بخواهد می‌تواند در کلاس شرکت کند.

در ادامه این نشست روناک یوسفی، بازیگر تلویزیون که مسئول بخش بانوان این سمینار است در مورد حضورش در ورزش گفت: من سال‌های زیادی است که در رشته بدنسازی فعالیت می‌کنم و دوره‌های مربیگری زیادی را گذرانده‌ام. فکر می‌کنم حضورم در این جا برای کمک ورزش بانوان است و اصلا از حاشیه‌ها نمی‌ترسم.

وی در پاسخ به این سوال که او بعد از هدیه تهرانی دومین بازیگری است که به ورزش آمده است و آیا این حضور را مناسب می‌داند گفت: من دوره‌های زیادی را سپری کرده‌ام و با این رشته آشنا هستم. حضورم در این سمینار ربطی به مسائل مالی ندارد و فقط به خاطر علاقه‌ای که به ورزش بانوان دارم این کار را قبول کرده‌ام و می دانم که حاشیه‌های زیادی دارد.

این بازیگر سینما و تلویزیون با بیان این که همایش بانوان و آقایان به صورت مجزا برگزار می‌شود نیز گفت: قطعا برگزاری این مراسم با رعایت شئونات اسلامی است و قرار نیست رونی کلمن برای بانوان فیگور بگیرد! متاسفانه برخی‌ها گفته بودند که این همایش به صورت همزمان برای مردان و زنان است که اصلا این طور نیست.

وی در پاسخ به این سوال که نسبت به حضور ورزشکاران در سینما انتقادات زیادی می‌شده و حالا چه شده که بازیگران به ورزش روی می‌آورند، گفت: باید در این مورد بگویم که حضور من در این سمینار فقط به خاطر کمک به ورزش بانوان بوده و کاری به حواشی ندارم. ضمن این که باید بگویم ورزشکاران وقتی بازنشسته می‌شوند به سراغ بازیگری می‌آیند، اما من هنوز بازنشسته نشده‌ام.

در پایان این نشست محسن میری که همسر روناک یوسفی است در مورد این که گفته می‌شود همسرش به خاطر برد رسانه‌ای و حضور او در بدنسازی مسئول بخش بانوان این همایش شده است، گفت: من هیچ دخالتی در انتخاب نداشتم و خودش مدارک لازم را داشت.

وی در مورد استفاده زیاد بدنسازان ایران از مکملها گفت: حضور رونی کلمن در ایران خیلی مفید است چرا که او در دوران طولانی قهرمانی‌اش فقط دو بار عمل جراحی انجام داده است که آن هم ربطی به استفاده از مکمل‌ها نداشته است، اما متاسفانه استفاده از مکملها در ایران در حد فاجعه است و ما این سمینار را برای آگاهی بخشی برگزار می‌کنیم.

1632550

به گزارش ایسنا، قرار بود ناصر پورعلی فرد ، رییس فدراسیون بدنسازی هم در این نشست حضور داشته باشد که به دلیل فوت یکی از نزدیکانش غیبت داشت.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.