www.khabarrazmavar.ir

آخرین شرایط ملی پوشان کاراته در آلمان؛

شناسه خبر : 12:27 1398/12/24

۵ کاراته‌کا در انتظار مسابقات مادرید/ «آسیابری» به تایلند می‌رود

پس از لغو مسابقات «کاراته وان» مراکش، با تصمیم مسئولان فدراسیون چهار نماینده که شانس کسب سهمیه دارند در انتظار برگزاری این مسابقات هستند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با تصمیم شورای اجرایی فدراسیون جهانی کاراته و پس از لغو رقابتهای کاراته وان مراکش، مسابقات مادرید به عنوان آخرین مرحله از مسابقات کسب امتیاز ورودی المپیک انتخاب شد. به همین دلیل فاطمه صادقی، سارا بهمنیار، رزیتا علیپور، سجاد گنج زاده و ذبیح الله پورشیب در انتظار تصمیم قطعی برای حضور در این مسابقات هستند تا به تمرینات خود در فرانکفورت ادامه دهند.

بر همین اساس طراوت خاکسار و بهمن عسگری به همراه حسن روحانی مربی تیم ملی امروز به تهران باز خواهند گشت. ضمن اینکه علی اصغر آسیابری با دعوت فدراسیون کاراته تایلند برای یک اردوی یک ماهه تمرینی راهی بانکوک خواهد شد.

همچنین حمیده عباسعلی به همراه سمانه خوش قدم تا زمان صدور مجوز پزشکان برای سفر، به انجام امور درمانی در هانوفر زیر نظر دکتر امینی ادامه خواهند داد.

در صورت لغو مسابقات مادرید، کل تیم تا پایان هفته به تهران باز خواهند گشت.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.