www.khabarrazmavar.ir

پایان دور مقدماتی لیگ برتر بوکس باشگاههای کشور؛

شناسه خبر : 10:39 1399/12/09

۴ تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بوکس مشخص شدند

دور مقدماتی پیکارهای لیگ برتر بوکس باشگاه‌های کشور با صعود نمایندگان مرکزی، کرمانشاه، لرستان و خوزستان به مرحله نیمه نهایی پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آخرین روز دوره مقدماتی پیکارهای لیگ برتر بوکس باشگاه‌های کشور گرامی داشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای بوکس استان مرکزی که از چهارم ماه جاری با شرکت ۱۰ تیم در ۲ گروه پنج تیمی آغاز شده بود، پس از انجام ۱۶۰ بازی در ۸ وزن با صعود چهار تیم به مرحله نیمه نهایی پایان یافت.

در پنجمین روز و پایان دور مقدماتی رقابت‌ها، تیم‌های، باران پل اراک ۵ – ۳ بیمه حکمت تهران را شکست داد، هیأت بوکس خوزستان ۸ – صفر از سد واریان جهرم فارس گذشت، صبا گروس کردستان ۵ – ۳ بر پیشتازان اکوی خراسان رضوی غلبه کرد و هیأت بوکس کرمانشاه ۷ – ۱ بر شهید همت تهران پیروز شد.

در پایان مرحله گروهی (دوره مقدماتی) در گروه «الف» باران پل اراک با کسب ۲۱ امتیاز، هیأت بوکس کرمانشاه با کسب ۱۹ امتیاز، بیمه حکمت تهران با کسب ۱۸ امتیاز، خدمات خودروی قبادی اردبیل با کسب ۱۲ امتیاز و هیأت بوکس تهران با کسب ۱۱ امتیاز کسب در رتبه‌های اول تا پنجم قرار گرفتند. در گروه «ب» نیز، پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد با کسب ۲۶ امتیاز، هیأت بوکس خوزستان با کسب ۲۱ امتیاز، صبانورگروس کردستان با کسب ۱۸ امتیاز، پیشتازان اکو خراسان رضوی با کسب ۱۱ امتیاز واریان جهرم فارس با کسب ۵ امتیاز در رتبه‌های اول تا پنجم قرار گرفتند.

بر این اساس تیم‌های باران پل اراک و هیأت بوکس کرمانشاه از گروه «الف» و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد و هیأت بوکس خوزستان از گروه «ب» موفق به دریافت مجوز حضور در رقابت‌های نیمه نهایی شدند.

طبق اعلام مسئولان برگزاری این دوره از مسابقات، در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بوکس باشگاه‌های کشور شنبه ۹ اسفند پلیمر خلیج فارس خرم آباد از ساعت ۱۵ به مصاف هیأت بوکس کرمانشاه می‌رود و باران پل اراک از ساعت ۱۷ در مقابل هیأت بوکس خوزستان صف آرایی می‌کند.

اولین دوره رقابت‌های لیگ برتر بوکس باشگاه‌های کشور در سالن ۲ هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک پیگیری می‌شود.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.