www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۱۲ 1398/10/22

یک فرصت طلایی برای مبارز ایرانی!

محمد قائدی جواز مبارزه بر سر عنوان قهرمانی Enfusion را به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، بنا بر اعلام رسمی سازمان هلندی “انفیوژن” محمد قائدی مبارز کشورمان یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹ (31 مِی 2020) و در رویداد Enfusion خِرونینگن برای کسب کمربند قهرمانی وزن ۸۰ کیلوگرم این سازمان می بایست به مصاف رابین سیریچ قهرمان ۲۲ ساله صربستانی این دسته ملقب به “پادشاه رینگ” خواهد رفت.

قائدی با سه ناک اوت پیاپی در این سازمان جواز مبارزه بر سر کمربند قهرمانی انفیوژن را به دست آورد و اکنون این فرصت را دارد تا با غلبه بر این مبارز صربستانی به عنوان اولین ایرانی صاحب کمربند قهرمانی انفیوژن شود. مبارزه پیش رو یک مبارزه پنج رانده خواهد بود و قائدی می بایست تا آن تاریخ از نظر توانایی کاردیو خود را به سطح بالاتری برساند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.