www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۷ 1394/03/23

یونیورسیاد جهانی دانشجویان؛ ترکیب تیم تکواندو مردان در شش وزن مشخص شد

با برگزاری رقابتهای درون اردویی ترکیب تیم منتخب تکواندو دانشجویان در شش وزن مشخص شد و تکلیف دو وزن دیگر فردا یکشنبه مشخص خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای تکواندو المپیک دانشجویان موسوم به یونیورسیاد طی روزهای ۱۹ تا ۲۳ تیرماه به میزبانی کره جنوبی در گوانگجو برگزار خواهد شد و تیم […]

با برگزاری رقابتهای درون اردویی ترکیب تیم منتخب تکواندو دانشجویان در شش وزن مشخص شد و تکلیف دو وزن دیگر فردا یکشنبه مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای تکواندو المپیک دانشجویان موسوم به یونیورسیاد طی روزهای ۱۹ تا ۲۳ تیرماه به میزبانی کره جنوبی در گوانگجو برگزار خواهد شد و تیم مردان ایران با ترکیب کامل و با هدایت سید نعمت خلیفه در این مسابقات به میدان خواهد رفت.

برای مشخص شدند ترکیب نهایی این تیم رقابتهایی درون اردویی برگزار شد و در نهایت در وزن اول آرمین هادی پور ، در وزن سوم سروش احمدی ، در وزن پنجم احمد خسرو فر ، در وزن ششم سعید رجبی ، در وزن هفتم امید عمیدی و در وزن هشتم مهران عسگری جواز حضور در مسابقات کره جنوبی را در يافت گردند.

در دو وزن دوم و چهارم نیز ترکیب نفرات اصلی فردا یکشنبه مشخص می شود. در وزن دو جواد امیری و مجتبی کرامتی به مصاف هم می روند و در وزن چهارم از بین وحید عیسی بیگ لو و صادق موسوی یک نفر بلیط سفر به گوانگجو را دريافت می کند.

بر خلاف تیم پسران ، تیم دختران کشورمان با سه تکواندو کار در این مسابقات شرکت می کند.  فرزانه صاحبي، هانيه اخلاقي و اكرم خدابنده، ۳ تكواندوكار اعزامي تيم ملي كشورمان به مسابقات دانشجويان جهان خواهند بود. مینو مداح سرمربی تیم ملی تکواندو در مسابقات جهانی روسیه هم هدایت این تیم را برعهده دارد.

آخرین اخبار