www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 16657 ۱۸:۳۴ ۱۳۹۸/۰۷/۰۴

گگارد مبارزی از خاک ایران + فیلم

خیلی از شماها اسم “گگارد موساسی” رو شنیدید، مبارزات این پسر با اخلاق و تکنیکی رو هم دیدید و اخبارش رو هم دنبال می کنید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اون دسته که شناخت کامل ازش دارن هیچی ولی خدمت کسایی که زیاد باهاش آشنایی ندارن باید عرض کنیم که گگارد متولد تهران و بچه مجیدیه هستش. پدر مادرش ارمنی هستن و نام خانوادگیشون قبلاً “موسسیان” بودش و بعدها به “موساسی” تغییر کرد!

گگارد وقتی کودک بود به همراه خانواده به هلند مهاجرت کرد و اونجا هم به درسش ادامه داد و هم یادگیری ورزش های رزمی رو شروع کرد. اولش با جودو و بعدش با بوکس، کیک بوکسینگ و در نهایت ام ام ای.

گگارد تو میادین بزرگ و مختلفی مثل دریم، استرایک فورس، یو اف سی و در حال حاضر بلاتور حضور داشته و فایترهای بزرگ و مشهوری رو هم مثل: ملوین منهوف، رونالدو سوزا، مارک هانت، دن هندرسون و …شکست داده.

الان هم یه مبارزه انتقامی رو پیش رو داره جلوی یه مبارز دورگه ژاپنی-برزیلی به اسم لیوتو ماچیدا مشهور به “اژدها”. موساسی و ماچیدا قبلاً یک بار تو سال ۲۰۱۴ و رویداد UFC Fight Night 36 با هم مبارزه کردند که اون نبرد رو ماچیدا با امتیاز بردش و حالا بعد پنج سال دوباره قراره شاهد نبرد این دو گلادیاتور باشیم البته این بار تو قفس سازمان بلاتور.

ببینیم گگارد می تونه این بار آتش اژدها رو خاموش کنه و انتقام اون شکستش رو بگیره؟! ما که امیدواریم.

 

راستی برای اینکه این مبارزه به همراه کل رویداد Bellator 228 رو ببینید عضویت تو سایت و بخش پخش زنده رویدادها رو از سایت mma.ir فراموش نکنید.

 

.

آخرین اخبار

آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
محمد پارسایی آخرین نماینده بوکس ایران در چارچوب مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان آسیا امروز در نیمه نهایی به مصاف نماینده تاجیکستان خواهد رفت.
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
کمتر از دو ماه تا برگزاری مبارزه دیدنی قهرمانی سنگین وزن جهان بین آنتونی جاشوا و اندی رویز فاصله داریم.