www.khabarrazmavar.ir

در مجمع عمومی؛

شناسه خبر : 15:34 1399/04/09

گزارش عملکرد فدراسیون ورزش های رزمی ارائه شد

گزارشی از عملکرد فدراسیون ورزش های رزمی در پنج ماه گذشته به اعضای مجمع ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مجمع سالیانه فدراسیون ورزشهای رزمی با حضور معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش از ساعت ۱۴ در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک آغاز شد. خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و فخری نماینده کمیته ملی المپیک در این مجمع حضور داشتند.

در ابتدا بهتری رئیس فدراسیون گزارشی از عملکرد ۵ ماهه ریاست خود ارایه نمود ‌و گفت: این جلسه بابت تصویب صورت های مالی و عملکرد سال‌های ۹۶ تا ۹۸ که به تایید مراجع ذیصلاح رسیده، تشکیل شده است.

وی از تغییر نام فدراسیون که آرزوی چندساله اهالی این فدراسیون بود به عنوان مهمترین برنامه اجرایی چند ماه اخیر یاد کرد و افزود: سازماندهی و یکپارچگی آیکیدو بعد از ۱۵ سال، شروع کار برای تشکیل تیم ملی کیک ‌بوکسینگ با هدف پایان دادن به بلاتکلیفی چند ساله مخاطبان این دست رشته ها، همکاری با فدراسیون پزشکی ورزشی، راه اندازی سایت فدراسیون برای صدور کارت عضویت، بازگشت سبک های اواسپورت و رزم آوران به فدراسیون که امیدواریم باقی انجمن ها برگردند.

بهتری در ادامه خاطرنشان کرد: در خصوص تقویم سال ۹۹ با توجه به شیوع کرونا، برنامه ها در صورت اجازه ستاد کرونا اجرایی خواهد شد. ما بودجه را به صورت انقباضی و در چند بخش قهرمانی ، توسعه و … تهیه و آماده شده که در صورت تصویب مجمع اجرایی خواهد شد.

سه درخواست مهم اعضای مجمع

رضا منوچهری رئیس استان گلستان به نمایندگی از روسای هیات ها سه درخواست مهم را از رئیس مجمع داشت. بازگشت همه رشته های رزمی فعال در سایر فدراسیون ها به زیر مجموعه این فدراسیون، حضور فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی به عنوان عضو مجمع کمیته ملی المپیک با توجه به حضور برخی از رشته ها در ورلدگیمز و ایندورگیم و همچنین حضور این فدراسیون در المپیاد استعداد یابی این سه درخواست بود.

سبک های ترکیبی را ساماندهی کنید

اوجی رئیس هیات استان فارس هم خطاب به علی نژاد خواستار سامان دادن به رشته های ترکیبی رزمی شد. وی پیشنهاد داد که این رشته ها در قالب یک کمیته فعال باشند. اوجی همچنین درخواست کرد تا پروتکل های بهداشتی مورد نیاز رشته های رزمی از سوی وزارت ورزش تهیه و ابلاغ شود.  رئیس هیات فارس با بیان از افراد بازنشسته‌ در کمیته ها استفاده نشود و همچنین پیشنهاد بازنگری و بررسی مجدد سبک های تحت پوشش را ارابه نمود.

آخرین اخبار

قهرمانی فتح صدر البرز در جام کوثر تکواندو
قهرمانی فتح صدر البرز در جام کوثر تکواندو
با پایان رقابت‌های لیگ تکواندو زنان، تیم فتح صدر البرز موفق شد عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کند؛ لوازم خانگی کن بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و هوگوپوشان شرکت رهنما تجارت آراز امین نیز سوم شدند.