www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 20:43 1399/12/12

گرگ چچنی بازنشسته شد!

حمزه چیمائف با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از دنیای مبارزه خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از mma.ir ، حمزه چیمائف پدیده نوظهور سازمان یو اف سی، در آخرین پست اینستاگرامی خود اعلام بازنشستگی کرد! حمزه قرار بود در مبارزه بعدش خود به مصاف لیون ادواردز برود ولی این مبارزه چندین مرتبه به دلیل طولانی شدن عوارض بیماری کووید ۱۹ که حمزه با آن دست به گریبان بود کنسل شد و در نهایت حمزه این تصمیم سخت را گرفت.

حمزه چیمائف در پست اینستاگرامی خوو نوشت: “می خواهم از همه کسانی که من را در مسیر این ورزش حمایت کردند تشکر کنم ، بله درست است نتوانستم کمربند قهرمانی را بگیرم ولی این مهمترین پیروزی در زندگی نیست. این موضوع ممکن است شما را ناراحت کند ولی قلب و بدنم به من همه چیز را می گویند. از تیم خودم آل استار، و سازمان یو اف سی هم تشکر می کنم.”

حمزه همچنین در استوری اینستاگرامش تصویری از یک اسپری و روشویی آغشته به خون را منتشر کرد که نشان دهنده شرایط حال حاضر اوست.

دِینا وایت درباره اتفاقات پیرامون چیمائف و خبر بازنشستگی او چنین واکنش نشان داد: “وقتی حمزه به اینجا اومد، پزشکان از او مراقبت کردند. به او داروهایی دادند و قرار شد که او آنها را استفاده کند و به استراحت تا بهبودی ادامه دهد. او امروز رفته و سخت تمرین کرده و حالش بد شده و بخاطر همین و از روی احساسات آن پیام بازنشستگی را منتشر کرده. او قرار نبود که تمرین کند ولی می دانید که این آدم یک مبارز وحشیست. او می خواهد که آخر هر هفته مبارزه کند ولی حالا حتی تمرین هم نمی تواند بکند. بخاطر همین احساساتی شده و آن پیام را فرستاده است. ولی به شما می گویم که او بارنشسته نمی شود.”

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.