www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۳۰ 1399/09/20

کرواسی میزبان رقابتهای کاراته قهرمانی اروپا شد

فدراسیون جهانی کاراته کرواسی را به عنوان میزبان پنجاه و ششمین دوره رقابتهای قهرمانی اروپا معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این مسابقات ابتدا قرار بود در باکو برگزار شود که به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد، سپس شهر گوتنبرگ سوئد به عنوان میزبان انتخاب شد که این کشور نیز از میزبانی انصراف داد و در نهایت سایت رسمی فدراسیون جهانی شهر از تصمیم شورای اجرای اتحادیه اروپا برای میزبانی شهر «پرچ» کرواسی طی روزهای ۱۹ تا ۲۳ مه ۲۰۲۱ (۲۹ اردیبهشت ماه تا دوم خرداد ۱۴۰۰) خبر داد

در پورس (کرواسی) برگزار می‌شود. کمیته اجرایی EKF تصمیم گرفته است که بزرگترین رویداد کاراته اروپا را به فدراسیون ملی کرواسی پس از خروج سوئد به عنوان مسابقات اعطا کند. میزبان رویداد.

فدراسیون کاراته کرواسی برگزاری این رقابتها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی را تضمین کرده و همه شرایط اتحادیه کاراته اروپا را پذیرفته است.

شهر «پرچ» پیش از این دوبار میزبان مسابقات جوانان و لیگ جهانی جوانان بوده و بعد از میزبانی از رقابتهای قهرمانی اروپا، میزبان لیگ جهانی جوانان است.

نتایج این رقابتها در رنکینگ المپیکی کاراته کاها تأثیر زیادی دارد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.