www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۶ 1394/01/26

کاراته کاهای ملی‌پوش روی تاتامی انتخابی

مرحله چهارم از اردوی تيم ملی كاراته بزرگسالان 29 فروردين‌ماه در سالن شهيد كبكانيان تهران در حالی برگزار می‌شود كه كاراته كاها بايد خود را برای حضور در رقابتی انتخابی آماده كنند. به گزارش “رزم نیوز” ، دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شنبه آینده در حالی آغاز می‌شود که اردونشینان […]

مرحله چهارم از اردوی تيم ملی كاراته بزرگسالان 29 فروردين‌ماه در سالن شهيد كبكانيان تهران در حالی برگزار می‌شود كه كاراته كاها بايد خود را برای حضور در رقابتی انتخابی آماده كنند.

به گزارش “رزم نیوز” ، دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شنبه آینده در حالی آغاز می‌شود که اردونشینان باید ساعت 14 خود را به كادر فنی معرفی كرده و در نخستین جلسه تمرینات عصر همانروز شرکت کنند.

نفرات منتخب دوره گذشته اردو، نفرات اول تا سوم مشترك و نيز ملی‌پوشان سال 93 در اين مرحله اردو حضور دارند و تمام اردونشينان طی روزهای يكشنبه و دوشنبه 30 و 31 فروردين‌ماه برای شركت در مسابقه انتخابی با قضاوت داوران روی تاتامی خواهند رفت.

پيش از اين قرار بود مرحله دوم اردوي تيم هاي ملي پايه نوجوانان، جوانان و اميدها در اين تاريخ برگزار شود كه زمان آن تغيير و به تاريخ ديگري موكول شدكه متعاقبا اعلام می‌شود.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.