www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۸ 1394/06/11

کاراته قهرمانی آسیا – ژاپن؛ کرسی هیات رئیسه آسیا از دست ایران رفت/ سمندر رای نیاورد

رئیس فدراسیون کاراته کشورمان در جریان انتخابات هیات رئیسه آسیا رای لازم را بدست نیاورد تا کاراته ایران کرسی خود را از دست بدهند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، علیرضا سمندر رئیس فدراسیون کاراته که برای عضویت در هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا ثبت‌نام کرده بود، به عنوان نماینده غرب آسیا در انتخابات امروز  رأی لازم کسب نکرد […]

رئیس فدراسیون کاراته کشورمان در جریان انتخابات هیات رئیسه آسیا رای لازم را بدست نیاورد تا کاراته ایران کرسی خود را از دست بدهند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، علیرضا سمندر رئیس فدراسیون کاراته که برای عضویت در هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا ثبت‌نام کرده بود، به عنوان نماینده غرب آسیا در انتخابات امروز  رأی لازم کسب نکرد تا این کرسی که  در اختیار سید عباس احمد پناهی  به نمایندگی از ایران قرار داشت از دست برود.

از غرب آسیا نمایندگان کویت، اردن، ایران و امارات برای عضویت در هیات رئیسه کاندیدا بودند که نمایندگان اردن و کویت آراء لازم را کسب کردند.”کوری هارا” رئیس فدراسیون کاراته ژاپن به عنوان دبیر کنفدراسیون آسیا برگزیده شد و چانگ کوانگ از چین تایپه بار دیگر به عنوان رئیس کنفدارسیون آسیا انتخاب شد.

رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا از فردا در “یوکوهاما”ی ژاپن آغاز خواهد شد و این انتخابات در حاشیه این رقابتها برگزار شد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.