www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۳۸ 1395/02/27

کادر فنی تیم های ملی ووشو معرفی شدند

فدراسیون ووشو اسامی کادر فنی تیم های ملی را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  پس از قطعی شدن حضور سه مربی چینی در بخش تالو و ساندا فدراسیون ووشو اسامی نهایی کادر فنی تیم های ملی بانوان و آقایان کشورمان را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا […]

فدراسیون ووشو اسامی کادر فنی تیم های ملی را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  پس از قطعی شدن حضور سه مربی چینی در بخش تالو و ساندا فدراسیون ووشو اسامی نهایی کادر فنی تیم های ملی بانوان و آقایان کشورمان را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام کرد.

بر همین اساس تیم ووشو ایران در بخش سانداي مردان با هدایت حسين اوجاقي کار خود را آغاز می کند.  منصور نوروزي و عليرضا رضايي منش نیز همکاران وی در کادر فنی هستند.

در بخش تالو تیم مردان با هدایت «يوان مين» چینی و مربیگری تيمور بني طالبي آماده حضور در مسابقات آسیایی می شود. «ژنگ ينان» چینی با کمک معصومه قدیری هدایت تیم سانداي زنان را برعهده خواهد داشت.«لي يو شويان» هموطن  به همراه آمنه احساني نژاد نیز تیم تالو را مربیگری خواهند کرد.

نهمين دوره مسابقات ووشوي قهرماني بزرگسالان آسيا طي روزهاي ۱۰ الي ۱۵ شهريورماه سال جاري به ميزباني تايوان برگزار خواهد شد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.