www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۰۱ 1398/10/11

کادرفنی تیم ملی پومسه مردان و زنان معرفی شدند

حسینعلی نظری و فاطمه اسدپور به عنوان سرمربیان تیم‌های ملی پومسه مردان و زنان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2020 بیروت انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، ششمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا 2020، روز 14 اسفندماه سال‌جاری در بیروت لبنان برگزار می‌شود.

با اعلام سازمان تیم‌های ملی برای حضور در این رقابت‌ها، هدایت تیم مردان به حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار به عنوان مربی سپرده شد. همچنین تیم زنان نیز با هدایت فاطمه اسدپور و مهسا مردانی به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی در مسابقات آسیایی حضور پیدا می‌کند.

گفتنی است؛ در دوره قبل مسابقات آسیایی ملی‌پوشان پومسه ایران در مجموعه مردان و زنان موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شدند.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.