www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۲ 1402/06/12

چهار مدال، حاصل تلاش هفت هوگوپوش ایران در گرندپری پاریس

پرونده تیم ملی تکواندو ایران با چهار مدال طلا، نقره و برنز در رقابت‌های گرندپری پاریس، بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور؛ مسابقات تکواندو گرندپری که از روز جمعه دهم شهریورماه با حضور ۲۵۶ تکواندوکار به میزبانی فرانسه در سالن «مارسل گاردن» شهر پاریس آغاز شده بود بود، دو مدال طلا، یک نقره و دو برنز را برای تیم هفت نفره ایران به همراه داشت.

در این مسابقات به نفراتی که به مدال طلا دست پیدا کنند ۶۰ امتیاز، نفراتی که عنوان دوم را به خود اختصاص دهند ۳۶ امتیاز و دارندگان مدال برنز ۲۱.۶ امتیاز در راستای کسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد.

ابوالفضل عباسی به عنوان آخرین نماینده ایران در وزن ۸۰+ کیلوگرم امروز یکشنبه، کار خود را با برتری ۲ بر صفر مقابل «میگوئل مارتینز» نایب قهرمان سال ۲۰۱۹ جهان از برزیل آغاز کرد.

سپس با همین نتیجه «عمر» از فرانسه را شکست داد. نماینده کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف «کالوس سانسورس» قهرمان سال ۲۰۲۲ جهان و نفردوم رنکینگ از مکزیک رفت. عباسی راند نخست را با برتری ۸ بر ۲ به سود خود خاتمه داد. وی در راند دوم در حالی که ۱۴ بر ۴ از حریف پیش بود، ۵ اخطاره شد و بازنده میدان را ترک کرد. در راند سوم حریف ۷ بر ۵ برنده شد تا نماینده کشورمان در عین شایستگی ۲ بر یک بازنده و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.

در نهایت تیم هفت نفره کشورمان با دو طلا، یک نقره و یک برنز به کار خود پایان داد. مهران برخورداری و مهدی حاج موسایی دو مدال طلا، ابوالفضل زندی یک مدال نقره و مبینا نعمت زاده یک مدال برنز برای تیم ملی کشورمان در این مسابقات کسب کردند. ابوالفضل عباسی، متین رضایی و ناهید کیانی نیز از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

هدایت تیم ملی مردان ایران برعهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی است و مجید افلاکی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کند. در تیم بانوان نیز مینو مداح سرمربی تیم ملی است و مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کند.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید