www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۶ 1401/09/19

چهار حریف احتمالی امیر علی‌اکبری؛ از مالیخین بدون شکست تا آلمیدای جسور

امیر علی‌اکبری پس از برتری در دومین دیدار خود در وان چمپیونشیپ، آماده دیدار پنجم خود خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی اکبری در مسابقات هنرهای رزمی (MMA) ONE 164، موفق به شکست براندون ورا  فیلیپینی در کمتر از چهار دقیقه شد تا دومین پیروزی خود را بعد از شکست سریلی ایتالیایی در سازمان وان چمپیونشیپ به دست آورد.

این دو پیروزی چشمگیر، علی‌اکبری قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان را به عنوان یک رقیب جدی برای کمربند سنگین وزن جهان در مسابقات ONE Championship مطرح کرده است.

پس از برتری مقابل مائورو سریلی و براندون ورا، علی اکبری خود را برای سومین برد متوالی آماده می‎کند. در ادامه چهار حریف احتمالی که علی‌اکبری می تواند با آنها روبرو شود را معرفی می‌کنیم.

امیر علی‌اکبری ,

مارکوس آلمیدا

در ماه اوت، مارکوس “بوچا” آلمیدا یک پیروزی شگفت‌انگیز در برابر کریل گریشنکو سنگین وزن بلاروس به دست آورد و با استفاده از ضربه سنگین پا، گریشنکو را از پا درآورد و حریف خود را تنها پس از 64 ثانیه تسلیم کرد.

آلمیدا از چهار مبارزه MMA خود در ONE Championship چهار برد به دست آورده است. رکورد او در دوران حرفه‌ای 138 برد در 153 مبارزه است. این برزیلی 32 ساله از زمانی که در سپتامبر 2021 اولین بازی خود را در مسابقات قهرمانی ONE انجام داد، اندرسون سیلوا، کانگ جی وون، سیمون کارسون و کریل گریشنکو را شکست داد.

طرفداران هنرهای رزمی دوست دارند آلمیدا را در مقابل علی اکبری ببینند زیرا این فرصت را به آنها می‌دهد تا یک رویارویی عالی بین یکی از بهترین مبارزان جوجیتسو در جهان و یک قهرمان کشتی فرنگی را ببینند.

امیر علی‌اکبری ,

کریل گریشنکو

اگرچه سنگین وزن 31 ساله بلاروسی در مسابقات قهرمانی ONE رکوردی خیلی جذابی ندارد و در 4 مبارزه اول خود در دو مبارزه پیروز شده است، اما شکی نیست که او حریف خطرناکی برای فایتر ایرانی است.

گریشنکو مانند علی اکبری نماینده کشورش در کشتی فرنگی بود و دو بار قهرمان اروپا شده است. رقابت علی اکبری و گریشنکو یک مبارزه جذاب بین دو کشتی گیر رزمی‌کار است.

امیر علی‌اکبری ,

عمر کین

عمر کین از سنگال در ONE Fight Night 5 در 3 دسامبر در مقابل  میرزامحمداف ازبکستانی به پیروزی دست یافت. کین که رکورد 5 برد در 6 مبارزه را در کارنامه دارد، به خاطر قدرت، مهارت‌های کشتی و ضربات چشمگیرش مشهور است.

بدون تردید این مسابقه‌ای است که طرفداران هنرهای رزمی دوست دارند آن را تماشا کنند.

امیر علی‌اکبری ,

آناتولی مالیخین

در ONE Fight Night 5، مالیخین، “رینر دی رایدر” مبارز هلندی را شکست داد و با این برد به رکورد 12 پیروزی آن هم بدون شکست رسید. او امروز یکی از مسلط‌ترین مبارزان جهان است. مالیخین و علی اکبری قبلاً در سپتامبر 2021 در مبارزه‌ای به مصاف هم رفته بودند که این دیدار با شکست فایتر ایرانی همراه بود.

علی اکبری پس از اینکه در ماه اوت مائورو سریلی را شکست داد، مالیخین را برای یک رقابت به چالش کشید.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار