www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15170 ۱۸:۱۱ ۱۳۹۸/۰۳/۱۲

چرخش از کیک بوکسینگ به MMA

قهرمان سابق “گلوری” به “بلاتور” پیوست!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رابین فان روسمالِن فایتر ۲۹ ساله هلندی و قهرمان مشهور کیک بوکسینگ رسماً به سازمان Bellator MMA پیوست.

رابین فاتح تورنمنت ۷۰ کیلوگرم سازمان کیک بوکسینگ “ایتز شوتایم” در سال ۲۰۱۱ است و قهرمانی در دو دسته سبک وزن و پر وزن سازمان GLORY را نیز در کارنامه حرفه ای خود دارد. RVR پیش از پیوستن به بلاتور دو مبارزه MMA در سازمان FFC (Final Fight Championship) در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ انجام داده که حاصل آن دو پیروزی با ناک اوت برایش بوده و اکنون او با پیوستن به بلاتور به طور کامل بر MMA متمرکز شده است.

اسکات کوکر رئیس سازمان بلاتور با انتشار توئیتی ضمن ابراز خرسندی بابت پیوستن این فایتر هلندی به بلاتور از او خواست تا خود را برای تورنمنت پیش روی دسته پر وزن این سازمان که جایزه ۱ میلیون دلاری برای فاتح آن در نظر گرفته شده آماده کند.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.