www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۰۰ 1399/05/29

پیشکسوت کیک‌بوکسینگ: برخی به این ورزش، نگاه بیزینس دارند

پیشکسوت کیک بوکسینگ در رابطه با وضعیت کنونی این رشته در این ایران گفت: جمعیت کیک‌بوکسینگ میلیونی است و به این ورزش نگاه مارکتینگ و بیزینس دارند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سید حمیدرضا حجازی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص اوضاع و احوال این روزهای کیک بوکسینگ ایران اظهار داشت: انرژی این رشته خوب است، پتانسیل و قهرمانان زیادی در ایران دارد. ولی از این امتیاز و بهره‌برداری خوبی صورت نگرفته است. این طرز فکر یک مدیر سازمانی که اگر بخواهد در ایران کار کند باید مابقی سازمان‌ها تعطیل شوند، مسموم است.

وی افزود: تمام روسای سبک‌ها به این نتیجه رسیدند که ورزشکاران در یک پروسه و روندی کار کنند که نتیجه و ماحصل تیمها به عنوان تیم ملی به مسابقات بین‌المللی اعزام شود.

پیشکسوت کیک‌بوکسینگ با اشاره به اینکه نباید مدیریت سلیقه‌ای باشد، عنوان کرد: در دوره‌ فدراسیون‌های انجمن‌های ورزشهای رزمی هم موافق این امر بودند که سبک‌ها و سازمان‌ها زیر نظر این فدراسیون کار کنند و این فدراسیون متعلق به خودشان است و به مسابقات مختلف بین‌المللی بروند. این اتفاق خوبی بود ولی این به خاطر رفتار ناپخته برخی‌ها رخ نداد.

حجازی در خصوص علاقمندی به رشته‌ کیک بوکسینگ میلیونی است، تاکید کرد:  فدراسیون زحمت کشیده و یک نهاد را به درخت تبدیل کرده است. بعضی از سبک‌ها در شهرهای کشورمان، با یک سازمان جهانی برابری می‌کند. باید تفاهم خوب اتفاق بیفتد و ورزشکاران زیادی به خاطر این اختلافات و درگیری‌ها چند سالی است هیچ اعزامی به رقابت های برون مرزی نداشتند.

وی ادامه داد: جمعیت کیک‌بوکسینگ در ایران میلیونی است و برخی‌ها به این ورزش نگاه مارکتینگ و بیزینس دارند. این بحث را باید ملی نگاه کنیم تا اتفاق قشنگ برای این رشته رخ دهد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.