www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 17:47 1398/12/11

پیروزی گارسیا بر وارگاس در تگزاس!

ایکی گارسیا اولین پیروزی خود در ولترویت را با غلبه بر جسی وارگاس به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، مایکی گارسیا بوکسر ۳۲ ساله مکزیکی-امریکایی قهرمان چهار دسته وزنی مختلف بوکس دنیا بامداد یکشنبه در سالن Ford Center at the Star شهر فریسکو ایالت تگزاس به مصاف جسی وارگاس بوکسر ۳۰ ساله امریکایی رفت.

این دومین مبارزه گارسیا در دسته ولترویت بود. او اولین مبارزه خود در این دسته را برابر ارول اسپنس جونیور واگذار کرد و نخستین شکست دوران حرفه ای خود را تجربه کرد ولی در مبارزه برابر وارگاس او تمام سعی خود را برای کسب پیروزی انجام داد و موفق شد پس از دوازده راند مبارزه نفس گیر با رای متحد داوران پیروز شود و اولین برد خود در ولترویت را جشن بگیرد. مایکی در راند پنجم آتش بازی دیدنی به راه انداخت و چیزی نمانده بود که وارگاس را ناک اوت کند ولی موفق به این کار نشد و در نهایت با رای متحد داوران پیروز شد و رکورد خود را به ۴۰ پیروزی و ۱ شکست ارتقا بخشید‌
گارسیا پس از این مبارزه و درباره گزینه های بعدی خود گفت: “فکر می کنم حالا می توانم گزینه های بزرگی داشته باشم. برای مقابله با بهترین ها آماده ام. دوست دارم تا با مِنی پاکیائو مبارزه کنم و یا مبارزه مجددی برابر ارول اسپنس جونیور داشته باشم. فک می کنم مبارزه بزرگی شود و اکنون من در این دسته وزنی شرایط بهتری دارم. دوست دارم در ۱۴۷ پوند به کارم ادامه دهم و یک عنوان قهرمانی در این وزن به دست آورم که مرا تبدیل به قهرمان پنج دسته وزنی مختلف بکند.”

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.