www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11:11 1395/02/20

پیروزی قاطع رضا مددی در UFC Fight Night روتردام

رضا مددی که شب گذشته در چهارچوب رقابتهای UFC Fight Night روتردام به مصاف “یان کابرال” برزیلی رفته بود، موفق شد در راند سوم با یک ضربه آپرکات غافلگیر کننده حریف خود را ناک اوت کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رضا موفق شد در راند سوم با یک ضربه آپرکات غافلگیر کننده […]

رضا مددی که شب گذشته در چهارچوب رقابتهای UFC Fight Night روتردام به مصاف “یان کابرال” برزیلی رفته بود، موفق شد در راند سوم با یک ضربه آپرکات غافلگیر کننده حریف خود را ناک اوت کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رضا موفق شد در راند سوم با یک ضربه آپرکات غافلگیر کننده وکاری که باعث گیجی کابرال شد و ضربات پشت بند آن با تکنیکال ناک اوت سومین پیروزی خود در UFC را به دست بیاورد.

او پس از مدتی دوری از مسابقات MMA و شکست او در مبارزه پیشین، حالا به نظر می رسد رضا دوباره به دوران اوج خود نزدیک می شود و باید منتظر ارتقاء جایگاهش در UFC باشیم.

Reza32

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.