www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۴۰ 1402/04/26

پولادگر: با تهمت و جوسازی به جایی نمی‌رسیم

مجمع سالیانه فدراسیون تکواندو به ریاست معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تکواندو به ریاست سید محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور مهین فرهادی زاد نایب رییس کمیته ملی المپیک، هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو و اعضای مجمع تکواندو در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو پس از پخش کلیپی از اقدامات فدراسیون طی یک سال گذشته، گفت: تکواندو در بخش کسب کرسی در سال ۱۴۰۱ فعالیت های زیادی داشت. ما در آسیا ۱۳ کرسی در کمیته های مختلف بدست آوردیم و عنوان نایب رییس کمیته داوران آسیا را که در گذشته هم داشتیم کسب کردیم. در جهان هم بنده به عضویت کمیته گسترش تکواندو در جهان درآمدم. از کمیته المپیک و وزارت ورزش بخاطر حمایت هایشان تشکر می کنم و امیدوارم با تداوم این حمایت ها در بازی های آسیایی و المپیک افتخار آفرینی کنیم.

در ادامه گزارش مالی حسابرس و خزانه دار به مجمع ارائه شد و مورد بررسی قرار گرفت.

خزانه دار فدراسیون در بخشی از گزارش خود مبنی بر درآمدهای محقق نشده فدراسیون تکواندو در سال های گذشته، گفت: سالن بدنسازی را به آقای داورزنی اجاره دادیم اما هیچ کدام از چک ها وصول نشد.

فرزان عاشورزاده نیز که به عنوان نماینده ورزشکاران در مجمع حاضر بود، با اشاره به حقوق بسیار کم ملی پوشان حاضر در اردوها، خواستار افزایش حقوق ورزشکاران متناسب با حقوق یک کارمند دولتی شد.

یکی از نکات جالب توجه در جریان برگزاری مجمع این بود که پولادگر در زمان درخواست برای معرفی کاندیداهای حضور در هیات رییسه خطاب به رحیمی دبیر فدراسوین تکواندو، گفت: آقای رحیمی به آقای ساعی بگویید که گزینه ها را معرفی کنند.

در طول برگزاری مجمع نیز پولادگر و ساعی هیچ صحبتی با هم انجام ندادند.

سید محمد پولادگر در جریان برگزاری مجمع فدراسیون تکواندو، گفت: هیات ها بازوان فدراسیون هستند و همه شما در موفقیت ها سهیم هستید. البته یک‌موضوع را در گزارش خالی دیدم. یکی از موفقیت های ما در طول این سال ها برگزاری منظم لیگ بوده است که پشتوانه اصلی برای تیم های ملی ما بوده است.

وی افزود: بخشی از هزینه هایی که در فدراسیون ها توسط هیات ها می شود باید در گزارش های مالی ذکر شود. از طرفی دیگر خاطرم هست با مصوبه هیات رییسه از برخی هیات ها ورودی لیگ نمی گرفتیم و در گزارش کمک به هیات ها ثبت می شد. ما سامانه مالی در فدراسیون داریم که امکان رصد افراد در آموزش یا حوزه های دیگر در آن قابل بررسی است و جهت ارتقای مربیان یا داوران باید مورد نظر قرار بگیرد.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش افزود: سامانه تکلیف دولت است. ما هم دوست داریم از بند این سامانه رها شویم چرا که خیلی اوقات خرید از سامانه گرانتر در می آمد یا خیلی از آن ها اینکاره نبودند و نمی توانستند خدمات ارائه کنند. اینکه عنوان شد پولادگر گفته در فدراسیون تکواندو تعدیل نیرو شود درست نیست. به همه فدراسیون ها نامه زده شد اگر نیروی مازاد دارید تعدیل کنید. خود من بارها زمانی‌که فدراسیون بودم درباره تعداد نیروها توضیح دادم. اگر نیروی مازاد در هر فدراسیونی است نباید باشد.

وی در ادامه گفت: از من به عنوان شخص حقیقی و نایب رییس تکواندوی آسیا برای حضور در مجمع دعوت نشد.

پولادگر در پایان خاطرنشان کرد: تکواندو اگر موفقیتی داشته بخاطر همدلی و وفاق تک تک اعضای خانواده این رشته است. امیدوارم این همدلی هیچ وقت از بین نرود. با تهمت و توهین و جوسازی هیچ چیزی بدست نمی آید جز شکست و نابودی. امیدوارم هیچ روزی این اتفاق برای تکواندو نیفتد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.