www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:43 1398/10/22

پلمب ۲۸۶ باشگاه به دلیل توزیع مواد نیروزا

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و رسیدگی به شکایات از بازرسی ۱۱ هزارو ۵۱۹ باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در ۶ ماه نخست سال خبرداد و گفت: ۲۸۶ باشگاه توزیع کننده داروهای نیروزاپلمب شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نصرالله پریچهره گفت: با توجه به تاکید وزیر ورزش و جوانان مبنی بر نظارت بر سلامت باشگاه‌ها و در راستای توسعه ورزش پاک و جلوگیری از توزیع و مصرف داروهای نیرو زا، در ۶ ماه نخست سال از ۱۱ هزار و ۵۱۹ باشگاه خصوصی با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان استان‌های سراسر کشور بازرسی شد.

وی افزود: در همین راستا باشگاههای فاقد مجوز شناسایی شدند و در پی آن با اماکن ورزشی که اقدام به توزیع داروهای نیروزا می‌کردند برخورد قانونی صورت گرفت.

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات از پلمپ ۲۸۶ باشگاه ورزشی خبرداد و افزود: حسب دستور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور ابلاغ کردیم که با قوت و قدرت بازرسی استمرار یافته تا شاهد فضای پاک و سالم در باشگاههای بدنسازی باشیم.

پریچهره خاطر نشان کرد: از مردم هم می‌خواهم در صورت مشاهده، تجویز و فروش هرگونه دارو در باشگاه‌های ورزشی با مسئولان بازرسی ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها از طریق سامانه مربوطه تماس گرفته تا پیگیری و اقدام قانونی صورت بگیرد.

آخرین اخبار

ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو
ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو
بعد از دو هفته تعطیلی جلسات کمیته فنی فدراسیون تکواندو، اعضای این کمیته برای تعیین تکلیف کادر فنی در حالی به میز مذاکره باز می‌گردند که شاهد حضور دو عضو جدید خواهند بود.