www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۴۲ 1400/11/21

پس از حواشی چند روز اخیر ؛ فدراسیون جهانی بوکس حجت را تمام کرد

فدراسیون جهانی بوکس، ادعاهای صورت گرفته علیه فدراسیون ایران را رد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، به دنبال اتهامات واهی و دروغین روزهای اخیر فردی که خود را عضو کمیته فنی اتحادیه بین‌المللی بوکس جهان(آیبا) معرفی کرده بود، فدراسیون بوکس ایران با ارائه گزارش و شکایتی به آیبا در خصوص ادعاهای این فرد استعلام گرفت.

بر همین اساس روز گذشته ایستوان کواکس، دبیر کل اتحادیه بین‌المللی بوکس جهان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران ضمن عدم تایید حضور این فرد در کمیته فنی آیبا، از بررسی اتهامات این فرد علیه بوکس ایران خبر داد.

فدراسیون جهانی بوکس حجت را تمام کرد

متن نامه دبیر کل اتحادیه بین‌المللی بوکس به شرح زیر است:

جناب آقای حسین ثوری عزیز

فدراسیون جهانی بوکس کلیه اطلاعات دریافتی از فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران در خصوص آقای فرشید رستمی را بررسی خواهد کرد.

لطفاَ در نظر داشته باشید که طبق سوابق ما (اتحادیه بین‌المللی بوکس)، آقای فرشید رستمی هیچ‌گونه سمتی در آیبا ندارد و هرگز نداشته است.

ایستوان کواکس

دبیرکل اتحادیه بین‌المللی بوکس (آیبا)

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.