www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۱ 1401/11/25

پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم‌های ملی MMA؛ استکی: برای کمک آمدم!

علیرضا استکی پس از انتخابی عجیب به‌عنوان سرمربی تیم‌های ملی انجمن MMA، گفت: پس از سال‌ها کار کردن با امیر علی‌اکبری و تجربیاتی که داشتم، برای کمک به این رشته آمدم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امروز سه‌شنبه طی حکمی از سوی یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی، علیرضا استکی به‌عنوان سرمربی تیم‌های ملی MMA کشورمان منصوب شد.

وی بیش از چهار سال سرمربی تیم ملی بوکس بود که چندی پیش و پس از تغییراتی مدیریتی در فدراسیون، جای خود را به حسین نهرودی داد.

استکی در گفت‌وگویی کوتاه در خصوص حضورش در تیم‌های ملی MMA گفت: امروز با مسئولان فدراسیون رزمی جلسه‌ای داشتم و حکم سرمربیگری به من داده شد.

وی گفت: این رشته مثل بوکس نیست که بخواهیم اردوهای متوالی داشته باشیم و چند روز قبل از هر رویداد، تمرینات را آغاز می‌کنیم!

استکی توضیح داد: تجربیات خوبی از کار کردن با امیر علی‌اکبری در MMA دارم و فکر می‌کنم موفقیت‌های مختلفی نیز به دست آوردیم. برای کمک به این رشته آمدم و امیدوارم موثر باشم. MMA وسعت زیادی دارد و اکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر در ایران درگیر آن هستند.

آخرین اخبار

تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی
تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی
پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس برگزار و در نهایت ۱۳ مشتزن در اردو باقی ماندند که از میان این نفرات، ترکیب نهایی برای حضور در رقابت‌های جهانی مشخص خواهد شد.