www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۴۲ 1395/11/09

پدیده کاراته ایران پنجمین حریف خود را شکست داد

علی اصغر آسیابری نفر سوم مسابقات جهانی اتریش در نخستین مرحله رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان پنجمین حریف خود را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اولین دوره رقابت‌های لیگ جهانی (کاراته‌وان) در سال ۲۰۱۷ به میزبانی پاریس آغاز شده و کاراته‌کاهای ایران با شناخت رقبای خود از امروز (شنبه) برروی تاتامی می‌روند.

در گروه مردان، در وزن ۷۵- کیلوگرم، علی اصغر آسیابری نفر سوم پیکارهای جهانی ۲۰۱۶ در اولین مبارزه خود در کاراته‌وان فرانسه

در نخستین دیدار نماینده یونان را ۶ بر صفر شکست داد. وی در ادامه این رقابت‌ها به مصاف ” پاول یویچ” نماینده بلاروس رفت و دومین حریف خود را نیز با نتیجه ۶ بر ۲ شکست داد.

آسیابری در سومین مبارزه خود به مصاف نماینده عربستان رفت و با نتیجه ۶ برصفر عربستان را هم از پیش رو برداشت.

این رقابت‌ها در حالی پیگیری می‌شود که آسیابری به مصاف نماینده آلمان رفت و چهارمین حرف خود را نیز با نتیجه یک بر صفر شکست داد.

آسیا بری در پنجمین مبارزه خود نیز توانست با نتیجه یک بر صفر نماینده ترکیه را شکست دهد.

در ادامه این مسابقات، یونس ناصری نماینده کشورمان در این رقابت‌ها با نتیجه ۲ بر صفر مقابل کاراته‌کای ژاپن شکست خورد و به جدول سانش مجدد راه یافت، اما پس از شکست نماینده ژاپن مقابل کاراته‌کای فرانسوی از دور رقابت‌ها حذف شد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.