www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 22:37 1399/11/24

پتک بریتانیایی، پسر بد را به چالش کشید!

جیمز مک سوئینی با انتشار پستی در اینستاگرام از بدر هاری برای مبارزه دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، جیمز مک سوئینی مبارز ۴۰ ساله و کهنه کار بریتانیایی که سابقه مبارزه در رینگ های کیک بوکسینگ و قفس های MMA را دارد، با قرار دادن یک ویدئو در صفحه اینستاگرامش بدر هاری اسطوره سنگین وزن مراکشی را به مبارزه دعوت کرد.

جیمز در کپشن ویدیوی خود نوشت:

“این (ویدیو) مربوط به چند سال پیش است. به نظر من بدر هاری یک قهرمان واقعیست که با هر کسی در هر جایی مبارزه می کند. فقط مبارزان واقعی، مبارزان واقعی را تشخیص می دهند. من همیشه بدر فقط احترام قائل بودم و بله وقتی در دوبی اسم من را صدا زدند تا با بدر مبارزه کنم، هواداران دیوانه وار هیجان زده شدند‌. آنها می دانستند که ما یک جنگ واقعی خواهیم داشت. متاسفانه به خاطر تعطیل شدن سازمان GFC این مبارزه اتفاق نیافتاد. بدر این مبارزه را می خواست. من هم آن را می خواستم و هوادران هم خواهان آن بودند. پس چه کسی چیزی را که هواداران خواهان دیدنش هستند را سر و شکل می دهد؟؟؟ گلوری الان نوبت شماست که این را با هم انجام بدهیم. بدر هاری برابر جیمز مک سوئینی. هر دو مبارز برای ناک اوت پیش می آیند و قطعاً یک جنگ واقعی را به نمایش خواهند گذاشت. اجازه دهید این مبارزه به حقیقت بپیوندد.”

حال باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا بدر هاری، گلوری و مچ میکرهای سازمان تمایلی به برگزاری این نبرد خواهند داشت؟ با اصلاً واکنشی به این چالش از خود نشان نمی دهند؟

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.