www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۳۷ 1399/11/24

پتک بریتانیایی، پسر بد را به چالش کشید!

جیمز مک سوئینی با انتشار پستی در اینستاگرام از بدر هاری برای مبارزه دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، جیمز مک سوئینی مبارز ۴۰ ساله و کهنه کار بریتانیایی که سابقه مبارزه در رینگ های کیک بوکسینگ و قفس های MMA را دارد، با قرار دادن یک ویدئو در صفحه اینستاگرامش بدر هاری اسطوره سنگین وزن مراکشی را به مبارزه دعوت کرد.

جیمز در کپشن ویدیوی خود نوشت:

“این (ویدیو) مربوط به چند سال پیش است. به نظر من بدر هاری یک قهرمان واقعیست که با هر کسی در هر جایی مبارزه می کند. فقط مبارزان واقعی، مبارزان واقعی را تشخیص می دهند. من همیشه بدر فقط احترام قائل بودم و بله وقتی در دوبی اسم من را صدا زدند تا با بدر مبارزه کنم، هواداران دیوانه وار هیجان زده شدند‌. آنها می دانستند که ما یک جنگ واقعی خواهیم داشت. متاسفانه به خاطر تعطیل شدن سازمان GFC این مبارزه اتفاق نیافتاد. بدر این مبارزه را می خواست. من هم آن را می خواستم و هوادران هم خواهان آن بودند. پس چه کسی چیزی را که هواداران خواهان دیدنش هستند را سر و شکل می دهد؟؟؟ گلوری الان نوبت شماست که این را با هم انجام بدهیم. بدر هاری برابر جیمز مک سوئینی. هر دو مبارز برای ناک اوت پیش می آیند و قطعاً یک جنگ واقعی را به نمایش خواهند گذاشت. اجازه دهید این مبارزه به حقیقت بپیوندد.”

حال باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا بدر هاری، گلوری و مچ میکرهای سازمان تمایلی به برگزاری این نبرد خواهند داشت؟ با اصلاً واکنشی به این چالش از خود نشان نمی دهند؟

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.