www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۴ 1397/06/07

پایان کار بوکس در جاکارتا با حذف موسوی

سیدشاهین موسوی بوکسور ایران در وزن ۷۵ کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سیدشاهین موسوی در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی امروز چهارشنبه به مصاف مادریمف از ازبکستان که عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه دارد رفت و با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد.

به این ترتیب کار بوکس ایران در این دوره از بازی‌های آسیایی بدون کسب حتی یک مدال به پایان رسید.

این در حالی است که ایران همیشه مدعی مدال در سنگین وزن بوده که میزبان در این دوره از بازی‌ها اوزان سنگین را حذف کرده است.

امید احمدی‌صفا و سجاد کاظم‌پور دیگر بوکسورهای ایران هستند که پیش از این از دور مسابقات حذف شدند.

شاهین موسوی بعد از حذف از بازی های آسیایی گفت: حریف ازبکستانی من خیلی خوب بود. او رنکینگ بالای جهان را دارد ولی خداوکیلی از این حریف چیزی کم نداشتم. متاسفانه روسیاه شدم. وی افزود: تجربه حریفم بالا بود و در راند سوم توانست بازی را جمع کند.

بوکسور ایران در پایان گفت: در بازی قبل حریف سوریه ای را بردم که مدال دوره قبل را گرفته بود. او حریف خوبی بود. به من فشار آورد و خسته ام کرد ولی تجربه حریف ازبک بالاتر بود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.