www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۰۳ 1401/03/28

پایان جدال جودوکاران ایران، روسیه و صربستان در مسابقات سن پترزبورگ

همزمان با برگزاری نشست عمومی مجمع بین المللی اقتصادی روسیه، دیدارچهارجانبه جودو با حضور تیم های ملی روسیه، ایران و صربستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات چهارجانبه سن پترزبورگ با حضور تیم های ملی روسیه، صربستان و ایران شب گذشته (جمعه 27 خردادماه)برگزار شد و ملی پوشان کشورمان برای آماده سازی جهت حضور در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی پس از سه سال تعلیق یک بار دیگر با تیم های سرشناس و فنی روسیه و صربستان در دنیای جودو مبارزه کردند.

نشست عمومی مجمع بین المللی اقتصادی سن‌پترزبورگ روز گذشته(جمعه 27 خردادماه) با حضور ولادیمیر پوتین” رئیس جمهوری روسیه برگزار شد و به همین مناسبت، دیدار چهارجانبه جودو سن پترزبورگ نیز در حاشیه برگزاری این مجمع بین المللی برگزار شد. تیم ملی جودو ایران، صربستان و تیم ملی اصلی جودو روسیه به همراه تیم “ب” در این مسابقه به مصاف هم رفتند.

تیم ملی جودو کشورمان با حضور وزیر ورزش، مسئولان فدراسیون جودو روسیه، قهرمانان المپیک و جهان روسیه به مبارزه با جودوکاران روسیه و صربستان پرداختند. در نخستین دیدار تیم ملی روسیه مقابل تیم ملی جودو ایران با نتیجه 4 بر 2 به برتری دست یافت و در دومین مبارزه نیز ملی پوشان کشورمان مقابل صربستان با نتیجه بسیار نزدیک 3 بر 2 به کار خود پایان دادند.

این رقابت ها در حالی به پایان رسید که تیم ملی جودو کشورمان قرار است در چارچوب بازی‌های کشورهای اسلامی با ترکیب کامل در بخش مردان و بانوان راهی این رقابت ها شود. اردوی مشترک عراق، مسابقات جام صلح و دوستی عراق، مسابقات چهارجانبه روسیه به عنوان دیدار تدارکاتی برای ملی پوشان کشورمان است تا در بازی های کشورهای اسلامی با آمادگی کامل حضور پیدا کنند.

آخرین اخبار