www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۱۷ 1393/11/20

ووشوی قهرمانی غرب آسیا؛ 5 طلا و 6 پیروزی برای ووشوکاران ایران

این رقابت‌ها از صبح امروز با حضور 84 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان در سالن امام علی (ع) زاهدان آغاز شد. ووشوکاران ایران در نخستین روز از سومین دوره مسابقات غرب آسیا به 5 مدال طلا و دو نقره در تالو و 6 پیروزی در ساندا […]

این رقابت‌ها از صبح امروز با حضور 84 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان در سالن امام علی (ع) زاهدان آغاز شد.

ووشوکاران ایران در نخستین روز از سومین دوره مسابقات غرب آسیا به 5 مدال طلا و دو نقره در تالو و 6 پیروزی در ساندا دست یافتند.

به گزارش “رزم نیوز” ، این رقابت‌ها از صبح امروز با حضور 84 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان در سالن امام علی (ع) زاهدان آغاز شده که تیم سیستان و بلوچستان نیز به نمایندگی از ایران حضور دارد.

امروز و در بخش تالو رضا خلف زاده در فرم های چیانگ شو و چانگ چوان، طاهر قاسمی در فرم های نان چوان و نن دائو و علی وطنخواه در فرم تای چی چوان موفق به کسب مدال طلا شدند. امیر محمدرضایی نیز در فرم های دائو شو و چانگ چوان مدال نقره گرفت. طلای دائو شو به بکباخ بیروف از ازبکستان رسید.

در بخش ساندا، مهرداد جوشن پسند در وزن منهای 56 کیلوگرم، ناصر شهرکی در منهای 60، محمدرضا ریگی در منهای 65، یعقوب قدرشناس در منهای 75، دانیال ریگی در منهای 80 و اکبر سراوانی در منهای 85 شش پیروزی ایران را مقابل حریفان کسب کرده و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

امیر سالاری در منهای 70 کیلوگرم با شکست برابر روسلان لدیروف از قراقستان، حذف شد.

این پیکارها فردا عصر به پایان می رسد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.