www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۱۷ 1393/11/20

ووشوی قهرمانی غرب آسیا؛ 5 طلا و 6 پیروزی برای ووشوکاران ایران

این رقابت‌ها از صبح امروز با حضور 84 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان در سالن امام علی (ع) زاهدان آغاز شد. ووشوکاران ایران در نخستین روز از سومین دوره مسابقات غرب آسیا به 5 مدال طلا و دو نقره در تالو و 6 پیروزی در ساندا […]

این رقابت‌ها از صبح امروز با حضور 84 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان در سالن امام علی (ع) زاهدان آغاز شد.

ووشوکاران ایران در نخستین روز از سومین دوره مسابقات غرب آسیا به 5 مدال طلا و دو نقره در تالو و 6 پیروزی در ساندا دست یافتند.

به گزارش “رزم نیوز” ، این رقابت‌ها از صبح امروز با حضور 84 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان در سالن امام علی (ع) زاهدان آغاز شده که تیم سیستان و بلوچستان نیز به نمایندگی از ایران حضور دارد.

امروز و در بخش تالو رضا خلف زاده در فرم های چیانگ شو و چانگ چوان، طاهر قاسمی در فرم های نان چوان و نن دائو و علی وطنخواه در فرم تای چی چوان موفق به کسب مدال طلا شدند. امیر محمدرضایی نیز در فرم های دائو شو و چانگ چوان مدال نقره گرفت. طلای دائو شو به بکباخ بیروف از ازبکستان رسید.

در بخش ساندا، مهرداد جوشن پسند در وزن منهای 56 کیلوگرم، ناصر شهرکی در منهای 60، محمدرضا ریگی در منهای 65، یعقوب قدرشناس در منهای 75، دانیال ریگی در منهای 80 و اکبر سراوانی در منهای 85 شش پیروزی ایران را مقابل حریفان کسب کرده و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

امیر سالاری در منهای 70 کیلوگرم با شکست برابر روسلان لدیروف از قراقستان، حذف شد.

این پیکارها فردا عصر به پایان می رسد.

آخرین اخبار