www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۵۵ 1393/11/20

ووشوی قهرمانی غرب آسیا؛ نفرات برتر فرم تای چی چوان معرفی شدند

سومین دوره رقابت های ووشوی غرب آسیا با معرفی نفرات برتر فرم “تای چی چوان” ادامه افت. به گزارش “رزم نیوز” ، سومین دوره رقابت های ووشوی غرب آسیا از امروز (دوشنبه 20 بهمن ماه) با حضور 84 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان در سالن امام علی(ع) […]

سومین دوره رقابت های ووشوی غرب آسیا با معرفی نفرات برتر فرم “تای چی چوان” ادامه افت.

به گزارش “رزم نیوز” ، سومین دوره رقابت های ووشوی غرب آسیا از امروز (دوشنبه 20 بهمن ماه) با حضور 84 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان در سالن امام علی(ع) زاهدان آغاز شده است.

در فرم تای چی چوان؛ علی وطن خواه از ایران با امتیاز 9،43 مدال طلا را کسب کرد و آودیس سروپیان تالوکار نامدار لبنان با امتیاز 9،40 نقره ای شد.

نماینده یمن به نام یوسف الخداری نیز با امتیاز 9،18 به مدال برنز رسید.

با این اوصاف تیم ایران در نوبت صبح نخستین روز این پیکارها توسط رضا خلف زاده، طاهر قاسمی و علی وطن خواه به 3 مدال طلا دست یافت.

این مسابقات هم اکنون با برگزاری رقابت‌های ساندا و فرم تالو در حال برگزاری است.

 

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.