www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۷ 1401/07/02

ولکانوفسکی عازم دبی می شود!

الکساندر ولکانوفسکی قصد دارد در رویدادUFC280 به عنوان فایتر ذخیره به ابوظبی سفر کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «الکساندر ولکانوفسکی»، قهرمان UFC، قصد دارد در صورت بروز مشکلی پیش از UFC 280، یک گزینه اضطراری برای جایگزینی در مسابقه قهرمانی این وزن باشد.

این رویداد ماه اکتبر در ابوظبی، بر سر کمربند قهرمانی بین «چارلز اولیویرا» و «اسلام ماخاچف» برگزار می شود.

ولکانوفسکی که در دفاع از عنوان اخیر خود در برابر «مکس هالووی» در UFC 276 با آسیب دیدگی از ناحیه دست مواجه شد، می‌گوید که قصد دارد برای دومین قهرمانی خود در UFC آماده باشد و می تواند آنرا انجام دهد.

ولکانوفسکی در مصاحبه ای در کانال یوتیوب دنیل کورمیر گفت: اگر به یک فایتر جایگزین نیاز دارند، من همان کسی هستم که آنجا خواهد بود. من به آنها اعلام می کنم که می خواهم آنجا باشم. وی درباره نتیجه و پیروز این فایت گفت: اگر مبارزه بدون مشکل پیش برود، احتمالا اسلام برنده فایت است اما، من آنجا خواهم بود و فقط در صورتی که لازم باشد وارد عمل شوم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.