www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۹ 1394/09/16

وقتی پاداش 35 میلیونی بانوان کاراته‌کا خرج فدراسیون قبلی می‌شود!

پاداشی که وزارت ورزش و جوانان برای ملی‌پوشان بانوان کاراته در نظر گرفته بود، توسط فدراسیون قبلی خرج شده و با گذشت بیش از دو ماه هنوز به دست آنها نرسیده است. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، شهریور ماه سال جاری در حالی که ملی‌پوشان کاراته برای حضور در سیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی […]

پاداشی که وزارت ورزش و جوانان برای ملی‌پوشان بانوان کاراته در نظر گرفته بود، توسط فدراسیون قبلی خرج شده و با گذشت بیش از دو ماه هنوز به دست آنها نرسیده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، شهریور ماه سال جاری در حالی که ملی‌پوشان کاراته برای حضور در سیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن تمرینات خود را پیگیری می‌کردند شعبانی بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به همراه سمندر رئیس وقت فدراسیون کاراته در اردوی آماده‌سازی تیم ملی در سالن شهید کبکانیان حضور پیدا کردند و این حضور یک خبر خوب را برای بانوان ملی‌پوش کاراته در پی داشت.

در آن زمان بنا به درخواست علیرضا سمندر ، معاون وزارت ورزش و جوانان موافقت کرد مبلغ 50 میلیون تومان به عنوان پاداش به ملی‌پوشان اعزامی پرداخت شود.

شعبانی‌بهار خیلی زود وعده خود را عملی کرد و البته مبلغ 35 میلیون تومان به حساب واریز شد. البته داستان به همین جا ختم نشد چرا که تا امروز که بیش از دو ماه از آن بازدید و پرداخت پول به فدراسیون گذشته، هنوز دست ملی‌پوشان بانوان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا به این پاداش نرسیده و این پول صرف امور فدراسوین شده است.

این بدقولی باعث شده تا برخی از ملی‌پوشان از این موضوع گله داشته باشند که چرا فدراسیون در پرداخت پاداش در نظر گرفته شده وزارت ورزش و جوانان تعلل می‌کند؟ ظاهراً یکی از این دلایل بی‌پولی فدراسیون کاراته است که اگر چنین باشد باید از مسئولان این سؤال را پرسید که اگر چنین است چرا در اعزام تیم ملی نوجوانان، جوانان و امیدها به مسابقات جهانی اندونزی برخی از مسئولان فدراسیون که حضورشان در این رقابت‌ها چندان هم ضروری نبود در لیست اعزام قرار گرفتند و نزدیک به 20 مربی به این رقابت‌ها اعزام شدند در حالی که شنیده می‌شود کمتر از 10 نفر از آنها به دلیل محدودیت سازمان برگزار کننده موفق به دریافت آی‌دی کارت مسابقات نشدند و حضورشان کنار تاتامی غیرممکن بود!

حسن طباطبایی در گفت‌و‌گوی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پاداش اهدایی از سوی وزارت ورزش و جوانان به دست ملی‌پوشان کاراته بانوان رسیده یا خیر، گفت: در زمان فدراسیون قبلی 35 میلیون تومان از سوی وزارت ورزش به حساب فدراسیون واریز شد و در همان دوره نیز این پول خرج امور دیگر شده است.

او ادامه داد: با هزینه کردن این پول در بخش‌های دیگر عملا چیزی به دست بانوان ملی‌پوش کاراته نرسید. تمامی این اتفاقات پیش از حضور من در فدراسیون کاراته رخ داد. با این حال من با جدیت پیگیر پاداش بانوان ملی‌پوش کاراته هستم.

سرپرست فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: به ملی‌پوشان کاراته بانوان قول دادم تا در اولین فرصت که از نظر مالی شرایط بهتری را پیدا کنیم پاداش آنها را پرداخت کرده تا به نوعی جبران کم‌کاری فدراسیون قبلی را نیز کرده باشیم.

طباطبایی در مورد نحوه اختصاص این پاداش نیز گفت: بر اساس تصمیم‌گیری نایب رییس بانوان فدراسیون، این پاداش تقسیم خواهد شد و به ملی‌پوشان داده می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید