www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:07 1399/04/08

وسایل مورد نیاز تمرین در اختیار ملی پوشان تکواندو قرار گرفت

وسایل تمرینی مورد نیاز ملی تمرین از سوی کمیته ملی المپیک برای ملی پوشان تکواندو ارسال گردید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، چندی پیش کمیته ملی المپیک اعلام کرده بود که به دلیل صادر نشدن مجوز تمرین برای رشته‌های رزمی از سوی ستاد کرونا در ورزش، برخی وسایل کمکی جهت تمرین ملی پوشان تهیه و در اختیار این دست ورزشکاران قرار خواهد گرفت.

بر همین اساس برای ملی پوشان تکواندو یک عدد کوله ورزشی، یه جفت دمبل، دو عدد کش تمرینی، یک عدد تشک ایروبیک و یک عدد تخته تعادل کوچک ارسال و در اختیار این ملی پوشان قرار گرفت.

از بین وسایل ارسالی کوله ورزشی جهت حمل بخشی از البسه و «کش تمرینی» مورد استفاده دارد و سایر وسایل چندان بدرد بخور نخواهد بود. در زمانی که اردوهای تیم ملی علی رغم تلاش مسئولان فدراسیون تشکیل نشده است، ارسال وسایلی که کمترین بازدهی را ملی پوشان دارد چه توجیهی می‌تواند داشته باشد. نکته دیگر اینکه آیا برای انتخاب وسایل و ارسال برای ملی پوشان با اعضای کادر فنی و مشخصاً سرمربی تیم ملی مشورت شده یا خبر، مشخص نیست.

به نظر می‌رسد ملی پوشان تکواندو بخصوص دو نماینده المپیکی کشورمان باید بیشتر مورد توجه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک قرار بگیرند.

آخرین اخبار

ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو
ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو
بعد از دو هفته تعطیلی جلسات کمیته فنی فدراسیون تکواندو، اعضای این کمیته برای تعیین تکلیف کادر فنی در حالی به میز مذاکره باز می‌گردند که شاهد حضور دو عضو جدید خواهند بود.