www.khabarrazmavar.ir

واکنش امیر به ادعای ACA ؛

شناسه خبر : ۰۹:۴۳ 1398/02/17

علی اکبری: “قراردادم با UFC کاملاً قانونی است!”

علی اکبری نسبت به ادعاهای سازمان ACA موضع گیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر علی اکبری فایتر سنگین وزن ایرانی اخیراً با امضای قراردادی رسماً به سازمان بزرگ UFC پیوست و این خبر به تیتر اول بسیاری از خبرگزاری ها بدل شد اما بلافاصله پس از همه گیر شدن این خبر صفحه رسمی سازمان ACA (سازمانی که امیر تا پیش از عقد قرار داد با UFC عضو آن بود) با انتشار پستی از زبان الکسی یاتسنکو رئیس این سازمان نسبت به خبر پیوستن امیر به یو اف سی واکنش نشان داد: “فایتر ایرانی در حالیکه با ACA همچنان قرارداد دارد با UFC نیز قرارداد بسته است. ما به او این مسئله را گوشزد کردیم و هشداری به شان شلبی نایب رئیس UFC و مایک مینارد مچ میکر این سازمان ارسال کردیم که مشتمل بر سندها و مدارکمان بود. سازمان ACA در انتظار توضیحات امیر علی اکبری و UFC خواهد بود.”

پس از این اتفاقات که موجب ناراحتی بسیاری از جمله علی اکبری و تیمش شد ، خود امیر ادعاهای ACA را شرم آور خواند و گفت این ادعاها واهی و بی اساس است. قرارداد من چهار مبارزه طی یک سال و نیم بوده و اگرچه من تنها سه مبارزه برای ACA انجام دادم ولی زمان یک سال و نیم قرارداد من با ACA تمام شده است و بدین ترتیب من دیگر تعهدی نسبت به سازمان روسی ACA ندارم. وکلای من به طور قانونی این مسئله را پیگیری می کنند تا مشکل به وجود آمده رفع شود. قرارداد من با UFC بر قوت خود باقیست و به زودی در کیج این سازمان مبارزه خواهم کرد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.