www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۲۹ 1398/08/01

نماینده تکواندو ایران در بازی‌های نظامیان جهان برنز گرفت

هوگوپوش وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان به مدال برنز مسابقات نظامیان جهان دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفتمین دوره بازی‌های المپیک نظامیان جهان  (سیزم) ۲۰۱۹ در بخش تکواندو با حضور ۲۴۴ هوگوپوش از ۴۷ کشور از امروز (چهارشنبه – یکم آبان‌ماه) در “ووهان” چین آغاز شد و به مدت ۴ روز ادامه دارد.

امروز و در نخستین روز این رقابت‌ها مبارزات اوزان ۷۴- و ۸۷+ کیلوگرم در حال پیگیری است که امیرمحمد بخشی و حسن باغگرایی نمایندگان تکواندو ایران بودند.

امیرمحمد بخشی نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان موفق شد در جدول شانس مجدد برابر نماینده برزیل با نتیجه ۱۴ بر صفر به برتری برسد و بر سکوی سومی بایستد.

امیر محمد در نخستین گام برابر نماینده مصر ۱۹ بر ۶ پیروز شد؛ در ادامه به مصاف هوگوپوش آلمان رفت و نتیجه را ۱۸ بر ۴ به نفع خود به پایان رساند. وی در سومین دیدار با تکواندوکار کره جنوبی مبارزه کرد که از ناحیه پا آسیب دید و ۹ بر ۶ نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد راه پیدا کرد.

حسن باغگرایی در وزن ۸۷+ کیلوگرم نماینده ایران بود که در نخستین مبارزه برابر تکواندوکار آمریکا نتیجه را در راند طلایی (۸-۶) واگذار کرد و از کسب مدال بازماند.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.